گروه: اخبار استان خبر: 164547 / تاریخ انتشار : 1399/7/21 ساعت : 11:41
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

مدافعان حرم از اسلام و ایران پاسداری کردند

فرماندار شهرستان لنده گفت: اگر سردار شهیدسلیمانی و مدافعین حرم نبودند مشخص نبود چه مصیبتهایی بر سر جهان اسلام و مذهب تشیع وارد می شد و در واقع مدافعین حرم از اسلام و جمهوری اسلامی ایران پاسداری کردند.

خدادوست موسوی  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به بازگشت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم در خان طومان گفت:اهمیت مجاهدت و فداکاریهای مدافعان حرم به خصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و رزمندگان اسلام در داخل و خارج از کشور اگر بیشتر از ۸ سال دفاع مقدس نبود شاید کمتر نباشد،چرا که این عزیزان با ایثار و از خودگذشتگی امنیت و آرامش را به کل منطقه خاورمیانه ارزانی داشتند.


وی افزود: کسانی که خود را با حمایت استکبار جهانی حاکم خودخوانده می پنداشتند و عراق و سوریه را تا ورطه سقوط پیش بردند و چه تجاوزها که نکردند،اگر سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی و یارانش نبودند مشخص نبود چه مصیبتهائی که بر سر جهان اسلام و بخصوص مذهب تشیع وارد می شد و در واقع مدافعین حرم از اسلام و جمهوری اسلامی ایران پاسداری کردند.


فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: شهید سلیمانی و مدافعان حرم مرز ما را تا صدها کیلومتر فاصله از مرز جغرافیای کشور نگه داشتند و نگذاشتند ذره ای به ملت عزیز آسیبی وارد شود هر چند جان عزیز خودشان را در این راه از دست دادند.

 

وی تاکیدکرد: شهدای مدافع حرم به خصوص شهدای خان طومان مظلومانه شهید و بعد از چندین سال پیکر مطهر آنان به وطن بازگشت که پایانی بر چشم انتظاری خانواده های مغزز این شهدا.

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.