گروه: اخبار استان خبر: 164523 / تاریخ انتشار : 1399/7/20 ساعت : 22:01
فرماندار کهگیلویه خبر داد؛

پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه بندانحرافی دشت کلاچو + تصاویر

فرماندار کهگیلویه از پیشرفت فیزیکی80 درصدی پروژه بند انحرافی دشت کلاچو خبر داد و اظهار امید واری کرد این طرح تا پایان سال به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛یکی از مهمترین زمینه های اشتغال زایی و سرمایه گذاری در کشور با توجه به وجود تحریم های مختلف، فعالیت های کشاورزی است که می تواند در رونق تولیدات کشاورزی و ایجاد اشتغال اثرات بسیار مفیدی داشته باشد.

در شهرستان کهگیلویه با توجه به ظرفیت های مختلف از جمله دارا بودن خاک حاصلخیز و آب و دیگر  ظرفیت های لازم برای کشاورزی در منطقه، می تواند علاوه بر ایجاد اشتغال موجب رونق شهرهای مختلف شهرستان از نظر اقتصادی و همچنین گردشگری شود.

علی رضا اتابک ،فرماندار کهگیلویه در بررسی از پروژه بند انحرافی دشت کلاچو در گفت و گو با صبح زاگرس گفت:  پروژه بند انحرافی دشت کلاچو با یک حوزه بزرگ برای تغذیه مصنوعی و تقویت چاه های آبی دشت کلاچو احداث شد و از پروژه های اولویت دار ما در زمینه جهش تولید است.
 
 
 
اتابک گفت: این پروژه برای کشاورزان جهت اشتغال، سرمایه گذاری و کم کردن هزینه هایی که در سال های گذشته با توجه به خشکسالی هایی که متحمل شده بودند مورد توجه و حائز اهمیت است.
 
وی با ابراز امیدواری نسبت به این طرح گفت:  پیشرفت فیزیکی این طرح ۸۰ درصد است و امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسد. همچنین طرح بند انحرافی دشت کلاچو حدود ۲ میلیارد اعتبار دارد که امیدواریم در زمینه طرح های جهش تولید تا پایان سال به بهره برداری برسد.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.