گروه: اخبار استان خبر: 164469 / تاریخ انتشار : 1399/7/24 ساعت : 10:06
نماینده آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

دولت در برداشت از صندوق توسعه ملی شفاف سازی کند/مجلس پیگیر مطالبه مردمی می شود

جعفر راستی نماینده مردم شبستر آذربایجان‌شرقی در مجلس شورای اسلامی از عزم مجلس برای بررسی یک میلیارد یورویی دولت از صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت:مردم باید از چگونگی هزینه پول برداشت شده از صندوق باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از برداشت یک میلیارد یورویی دولت تدبیر و امید  از صندوق توسعه ملی در راستای کمک به ستاد مبارزه با  کرونا و اظهارات نمکی وزیر بهداشت که این بودجه به صورت کامل در اختیار وزارت بهداشت قرار نگرفته است برخی از چهره های سیاسی و نمایندگان مجلس به این موضوع واکنش نشان دادند.

در این رابطه جعفر راستی نماینده مردم شبستر آذربایجان‌شرقی در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح زاگرس گفت؛ مجلس به صورت جدی پیگیر این موضوع و مطالبه مردمی است و  اطلاعات کافی در اختیار نمایند گان وجود نداشته که بخواهند اظهار نظری کنند.

راستی افزود؛ در مرحله اول باید مسئولان مربوطه پاسخگوی این موضوع باشند و در این رابطع شفاف سازی کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه این مبلغ از محل صندوق برداشت شده است گفت :آقای نمکی وزیر بهداشت چند بار در این زمینه اظهار نظر کرده و عنوان داشته است ما آنقدر که باید از این مبلغ استفاده کافی می بردیم را نبرده ایم.

نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت؛با توجه به نقل و قول های آقای نمکی باید این بررسی ها انجام شود  و نتیجه آن هم بزودی اعلام شود تا مردم از چگونگی هزینه کرد آن اطلاع پیدا کنند.

جعفر راستی گفت؛قطعا این موضوع را به صورت ویژه در مجلس شورای اسلامی  مورد بررسی قرار خواهیم داد، و مطالبه خواهیم کرد.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.