گروه: اخبار استان خبر: 164452 / تاریخ انتشار : 1399/7/19 ساعت : 13:29

انتصاب رئیس پلیس راهور کهگیلویه

طی مراسمی با حضور سرهنگ جهان دیماز فرمانده انتظامی شهرستان مراسم معارفه رئیس پلیس راهور شهرستان کهگیلویه برگزارشد.

جهان دیماز فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: مراسم معارفه رئیس پلیس راهور شهرستان کهگیلویه با حضور سرهنگ جهان دیماز  فرمانده انتظامی شهرستان روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و سرهنگ اقبالی رئیس پلیس راهور مرکز استان و دیگر مسئولان انتظامی در دفتر فرماندهی انتظامی کهگیلویه  برگزار شد.

 

سرهنگ دیماز فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه اظهار داشت:  زبان صحبت با مردم زبان احترام است و  پلیس راهور بیشترین ارتباط را با مردم دارد اما اگر تخلفی ببیند طبق  قانون برخورد می کند.


دیماز گفت:  هرگز توصیه ما این نیست که از تخلفات به خصوص تخلفات حادثه‌ساز چشم‌پوشی کنیم بلکه  حتماً باید بر اساس قانون و اختیارات  برخورد شود؛  چراکه حفظ جان افراد برای ما مهم است ؛ البته اعمال قانون بایدش همراه با ادب و احترام باشد.


وی به تعامل پلیس با کلیه سازمان‌ها و دستگاه‌های مسئول اشاره کرد و گفت:  پلیس به تنهایی نمی‌تواند تصادفات را مدیریت کرده و کشته ها  را کاهش دهد و بدون تردید مشارکت و همکاری سایر سازمانها و ارگانها علاوه بر ایجاد تعامل و ارتباط تنگاتنگ با پلیس  در نهادینه شدن فرهنگ صحیح رانندگی در میان مردم نیز نقش مهمی دارد.


فرمانده انتظامی شهرستان با اشاره به اینکه مشارکت جامعه در رسیدن به اهداف ناجا امری ضروری است اذعان داشت:  مشارکت خود مردم نیز در بالا بردن فرهنگ ترافیک در جامعه از اهمیت زیادی برخوردار است.


در پایان مراسم ضمن یادبود و قرائت فاتحه به روح پاک رئیس پلیس راهور سابق مرحوم سرگرد مهرداد خادم اصل  از خدمات ایشان تجلیل و سرگرد سید مسعود جهان بین  طی حکمی از طرف فرمانده انتظامی استان به سمت  رئیس جدید پلیس راهور فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه معرفی شد.جهانبین در سابقه کاری خود مسئولیت واحد صدورگواهنامه و شماره گذاری و همچنین جانشین رئیس پلیس راهور شهرستان شهرستان گچساران را عهده دار بوده است.


پیش از این سرگرد مهرداد خادم اصل این مسئولیت را بر عهده داشت که پس از تلاش های بی وقفه در مقابله با کرونا، به این بیماری منحوس مبتلا و دارفانی را وداع گفت.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.