گروه: اخبار استان خبر: 164427 / تاریخ انتشار : 1399/7/19 ساعت : 13:05
امام جمعه موقت بهمئی در گفتگو با صبح زاگرس:

در تمام دنیا دولتمردان صف اول مبارزه با کرونا هستند اما دولت ما مانع تراشی می کند

حجت الاسلام ویسی گفت:در سرتاسر دنیا دولتها برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا خط مقدم و صف اول مبارزه هستند اما در کشور ما دولت برای مبارزه با کرونا نسبت به کادر بهداشت و درمان کم کاری و مانع تراشی هم می کند.

امام جمعه موقت بهمئی در گفتگو با   صبح زاگرس بی توجهی دولت به مطالبات وزارت بهداشت را نوعی کم کاری و مانع تراشی دانست و خواهان ورود مجلس به این موضوع شد.

 

حجت الاسلام صالح ویسی تصریح کرد:کسی در این کشور منکر جنگ اقتصادی از طرف دولت‌های متخاصمی چون آمریکا و کشورهای اروپایی بر علیه جمهوری اسلامی ایران نیست.

 

وی افزود:آمریکا و متحدانش در منطقه و در سرتاسر جهان سخت ترین تحریم ها را در دوران دفاع مقدس و چه در حال حاضر در جنگ اقتصادی بر جمهوری اسلامی ایران تحمیل نمودند اما این تحریم ها و فشارهای بیرونی یک طرف قضیه و یک روی سکه است و طرف دیگر آن اقدامات و فعالیت‌های دولت ایران است.

 

حجت الاسلام ویسی خاطرنشان کرد:در سرتاسر دنیا دولتها برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا خط مقدم و صف اول مبارزه هستند اما در کشور ما دولت برای مبارزه با کرونا نسبت به کادر بهداشت و درمان کم کاری و مانع تراشی هم می کند.

 

وی افزود:جا دارد از دولت محترم سوال بپرسیم مگر مقام معظم رهبری دستور برداشت یک میلیارد یورو از صندوق توسعه ملی را برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا صادر نکردند؟

 

امام جمعه موقت بهمئی ادامه داد:چرا وزیر بهداشت چندین بار در رسانه ملی عنوان کرد این مبلغ به صورت کامل در اختیار وزارت بهداشت قرار نگرفته است؟

 

وی گفت:چرا در هیچ یک از سخنرانی ها و جلسات دولت هیچ صحبتی از این مبلغ به میان نیامده است یا لااقل رسانه ای نشده است؟

 

امام جمعه موقت بهمئی خاطرنشان کرد:چرا دولت برای اجرای پروتکل های بهداشتی های راه های بسیار ساده ای که می توان از اشاعه ویروس منحوس کرونا پیشگیری کرد را انجام نمی‌دهد؟

 

حجت الاسلام ویسی گفت:جلوگیری از مسافرت‌ ها به شمال کشور،تعطیلی مدارس،جریمه افراد بدون ماسک و دیگر راهکارهای ساده ای که در تمامی کشورهای جهان انجام می شود،چرا  در کشور ما اجرایی نمی شوند؟

 

وی خطاب به دولتمردان گفت:چرا اجازه می دهید این تفکر در میان مردم ما اشاعه پیدا کند که دولت های جمهوری اسلامی ایران در سال آخر قدرتشان فقط برای  پر کردن جیب خود و نور چشمی هایشان تلاش می کنند؟

 

حجت الاسلام ویسی ادامه داد:جا دارد از مجلس انقلابی شورای اسلامی درخواست نماییم که به صورت ویژه به مسئله یک میلیارد یورو ورود پیدا کنند و همچنین اقدامات دولت در راه مبارزه با این ویروس منحوس را به سمع و نظر مردم برسانند.

 

وی گفت:مطالبه جدی و نگرانی جدی مردم از دولت و مجلس برای مبارزه با این ویروس و همینطور مبارزه با گرانی و گرانفروشی و نبود نظارت‌های دقیق بر اجناس استراتژیک خانوارها همچون اقلامی چون برنج ، گوشت سفید و گوشت قرمز که روز به روز بر قیمت آنها افزوده می شود وگرانی و چندین برابر شدن قیمت همه اجناس پابرجاست و روز به روز بر این فشارها افزوده می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.