گروه: اخبار استان خبر: 164422 / تاریخ انتشار : 1399/7/19 ساعت : 13:02
واکنش امام جمعه باشت به برداشت یک میلیارد یورویی دولت ؛

از پرستاران و کادر درمان شرم کنید

امام جمعه باشتدر واکنش به برداشت یک میلیارد یورویی دولت از صندوق توسعه ملی گفت :آقای رئیس جمهور این مبلغ را برای این کار برداشت کرده است و اگر برای مبارزه با کرونا هزینه نشود جای شرم دارد هر چند این توقعات از دولت می رود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم عبودی امام جمعه شهرستان  باشت  در مورد برداشت یک میلیارد یورویی دولت از صندوق توسعه ملی که باید به ستاد مقابله با کرونا داده می شد واکنش نشان داد.


امام جمعه باشت گفت؛در مورد مبلغ برداشتی که با اجازه مقام معظم رهبری  از صندوق توسعه ملی توسط دولت  برداشت شده است ،که این مبلغ  باید در بحث مقابله با کرونا از جمله حق الزحمه کادر درمان هزینه می شد،خبرهای ضد و نقیضی شنیده می شد تا اینکه آقای نمکی  وزیر بهداشت طی مصاحبه ای اعلام کرد که این مبلغ به دست ما نرسیده است، و از طرفی هم کادر درمان با توجه به گفتگوی چند شب  پیش  با رئیس مجلس شورای اسلامی  داشتند اظهار داشتند که ما این مبلغ را دریافت نکرده ایم.


عبودی افزود؛ جای تاسف دارد کادر درمان ما و پزشکان و پرستاران ما در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند، که جان و سلامتی خودشان را به خطر انداخته اند تا بتوانند به مردم عزیز کشورمان خدمت رسانی کنند که قطعا این کار اجر مضاعفی دارد و همانطور که می دانیم بارها مقام معظم رهبری از این افراد چندین بار با عبارتهای مختلفی تجلیل  کردند. سخنرانی نبوده است در این ایام که مقام معظم رهبری از  کادر درمان تشکر نکنند.


وی در ادامه گفتگوی خود با صبح زاگرس گفت:جای نگرانی است که دولت چنین کاری را انجام داده است،و متاسفانه از این دولت نیز چنین توقعاتی می رود، با توجه لغو جلسه سران سه قوه توسط شخص رئیس جمهور   که ریاست مجلس برای بازدید از بخش های کرونای رفته بود که واکنش رئیس جمهور را به همراه داشته است و گفت آدم برود وسط سیل و بگوید سیل بیاید من را ببرد، خب آقای رئیس جمهور اینا وسط سیل ایستادند که جان بقیه را نجات بدهند.


حجت الاسلام والمسلمین عبودی  ابراز داشت؛این پول به بهانه کمک به ستاد مبارزه با کرونا  از صندوق توسعه ملی برداشته اید ولی به دست صاحب اصلیش نرسیده است که  این خود جای تاسف دارد، و این وقاحت  را این  دولت به آخر رسانیده است،و باید شرم کنند از عرقی که پرستاران و کادر درمان عزیز ما در راه مقابله با کرونا می ریزند.


وی گفت:باید خجالت بکشند که این برخورد یک برخورد درست و انسانی نیست ،آقای رئیس جمهور، برنامه و بودجه و تیم اقتصادی دولت باید بدانند که همه ماها از جمله مقام معظم رهبری ،نیروهای مسلح و مردم پشت سر کادر درمان ایستاده ایم.


عبودی در پایان گفت:آقای رئیس جمهور این مبلغ را برای این کار برداشت کرده است و اگر برای مبارزه با کرونا هزینه نشود جای شرم دارد هر چند این توقعات از دولت می رود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.