گروه: اخبار استان خبر: 164401 / تاریخ انتشار : 1399/7/17 ساعت : 22:13
دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه خبر داد؛

جزئیات قتل امروز در دهدشت/ قاتل دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه از دستگیری قاتل صبح امروز این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ عبدالله سعادتیان تصریح کرد: ساعت ۸ صبح امروز در روستای کلگه پهن از توابع «حومه غربی» یک فقره قتل رخ داد.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه افزود:قاتل و مقتول که نسبت فامیلی با هم داشتن در بیرون از روستا با هم درگیر شدند که متاسفانه قاتل که فردی ۲۰ ساله می باشد با استفاده از سلاح گرم «اسلحه ساچمه زنی» طرف مقابل را به قتل رساند.

 

وی افزود:با رایزنی که اینجانب وفرمانده نیروی انتظامی شهرستان با بزرگان و متنفذین آن منطقه داشتیم  قاتل را ساعت ۱۴ عصر به دادسرا معرفی کردند.

 

دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه با اشاره به اینکه پرونده قضایی تشکیل ودستورات لازم توسط بازپرس صادر شده است گفت:قاتل ضمن اظهار ندامت از عمل خود به ارتکاب قتل اقرار کرد و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و پرونده پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی در کمترین زمان ممکن قرار آن صادر می شود.

 

سعادتیان ادامه داد: با توجه به معرفی قاتل آرامش در منطقه حاکم می باشد.

 

 دادستان عمومی و انقلاب خاطر نشان کرد :جا دارد از زحمات نیروی انتظامی به خصوص فرمانده محترم انتظامی، پرسنل زحمتکش آن ورئیس پلیس آگاهی شهرستان که در برقراری نظم و امنیت تلاش فراوان داشته‌اند تقدیر و تشکر کنم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.