گروه: اخبار استان خبر: 164381 / تاریخ انتشار : 1399/7/17 ساعت : 13:10

کت رنجور از حفاری های رها شده شرکت گاز بهمئی +تصاویر

دهیار روستای کت بهمئی از بی توجهی اداره گاز این شهرستان نسبت به کنده کاری های رها شده،گلایه کرد و گفت :بهسازی معابر از توان مالی دهیاری خارج است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛دهیار روستای کت بهمئی از بی توجهی اداره گاز این شهرستان نسبت به کنده کاری های رها شده در سطح این روستا گلایه کرد.

 

 زینب جاوریان تصریح کرد:نزدیک به 3 سال است که پروژه گازرسانی به روستای کت و حومه تکمیل شد اما از آن زمان تاکنون حفاری های مسیر عبور لوله گاز به حال خود رها شده است.

 

 

وی گفت: تاکنون چندین تصادف به دلیل حفاری های موجود،کم عرض بودن جاده روستا و پرتردد بودن آن رخ داد و خسارات مالی زیادی به مردم وارد شد.

 

جاوریان خاطرنشان کرد:متاسفانه هر چه پیگیری کردیم تاکنون هیچ کس زیر بار آسفالت معابر حفاری شده نرفت.

 

 

دهیار کت افزود:اعتبارات عمرانی دهیاری بسیار ناچیز است،از اداره راه و شهرسازی و گاز شهرستان انتظار داریم هر چه سریعتر نسبت به برطرف کردن این مشکل روستا اقدام کنند.

 

وی با بیان اینکه روستای کت در مسیر تردد ماشین های سنگین شرکت نفت و گاز و همچنین جاده بهمئی به خوزستان قرار دارد،گفت:این حفاری های رها شده می تواند مستعد تصادفات منجر به فوت شود که انتظار داریم مسئولان شهرستانی قبل از وقوع حوادث جبران ناپذیر نسبت به بهسازی و آسفالت معابر روستا اقدام کنند.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.