گروه: اخبار استان خبر: 164350 / تاریخ انتشار : 1399/7/17 ساعت : 08:32
تشدید نظارت های کرونایی در کهگیلویه؛

طیب زادگان: واحد هایی که شیوه نامه بهداشتی را رعایت نکنند پلمپ می شوند+ تصاویر

مدیر شبکه بهداشت کهگیلویه از تشدید نظارت ها خبر داد و گفت : با هماهنگی مراجع قضایی مدارس، بانک ها ، دفاتریشخوان ، صنوف و اداراتی که شیوه نامه بهداشتی را رعایت نمی کنند پلمپ می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به روند صعودی بیماری کرونا در شهرستان کهگیلویه شبکه بهداشت اقدامات جدیدی را برای کاهش ابتلای مردم به این بیماری و نظارت بیشتر اقدام به اجرای طرح نظارت میدانی در اماکن پر رفت و آمد در سطح شهرستان کهگیلویه کرده است.

 
 
محمد طاهر طیب زادگان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان کهگیلویه و در راستای پیشگیری و مقابله با این بیماری طرح تشدید نظارت بر اماکن عمومی، ادارات، بانکها و مدارس با محوریت" چگونگی رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با ویروس کووید ۱۹" در دهدشت اجرا شد.
 
---
 
طیب زادگان گفت: در این طرح که تا آخر ماه جاری به صورت مستمر و روزانه اجرا می شود، تعداد ۱۸ کارشناس ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در قالب شش گروه سه نفره ضمن بازدید از اماکن عمومی، مدارس، بانک ها، دفاتر پیشخوان، ادارات، مطب های پزشکی و موسسات خصوصی و بخش غیر دولتی، بر اساس چک لیست های مربوطه محل مورد نظر را پایش می کنند.
 
 
وی افزود: اگر در این پایش ها رعایت شیوه نامه های بهداشتی ضعیف تشخیص داده شود، مکان مورد نظر در اسرع وقت طبق هماهنگی های به عمل آمده با مراجع قضائی و همچنین فرمانداری شهرستان تعطیل و یا پلمپ خواهد شد.
 
 
طیب زادگان یادآور شد: اصول فاصله گذاری فیزیکی، استفاده از ماسک و همچنین ضد عفونی کردن سطوح و محیط اماکن از جمله مهمترین نکاتی است که در پایش های مطرح شده رصد خواهد شد.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.