گروه: اخبار استان خبر: 164323 / تاریخ انتشار : 1399/7/15 ساعت : 19:57
فرماندار کهگیلویه مطرح کرد:

بیان خدمات جمهوری اسلامی ایران روحیه بخش و امید آفرین است + تصاویر

فرماندار شهرستان کهگیلویه در نشست بررسی و حل مشکلات روستاهای بخش دیشموک با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران گفت : بیان خدمات جمهوری اسلامی ایران روحیه بخش و امید آفرین است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه بررسی و حل مشکلات روستاهای بخش دیشموک باحضور علی رضا اتابک فرماندار شهرستان کهگیلویه، حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه شهر دهدشت و سایر مسئولین شهرستان در شهر دیشموک برگزار شد.

 
 
در این نشست اتابک فرماندار کهگیلویه گفت: برجسته کردن خدمات نظام از جمله ضرورت های کنونی جامعه است و باید خدمات نظام و خدماتی که دولت به مردم ارایه می دهد را بازگو کنیم.
 
 
اتابک گفت: امروز  بیش از هر زمان دیگری به امیدآفرینی در سطح جامعه نیاز داریم، لذا از مدیران حوزه شهرستان کهگیلویه انتظار می رود در جلسات مختلف  خدمات نظام را برای مردم بیان کنیم.
 
 
وی با اشاره به ضرورت برجسته کردن خدمات دولت، اضافه کرد: دولت خدمات ارزشمندی انجام داده که بازگو کردن این خدمات می تواند نقش مهمی در ایجاد امید در سطح جامعه داشته باشد.
 
 
وی گفت: حضور مسئولین در شهر دیشموک را نشانه تلاش جهت حل مشکلات و اهمیت مسئولین به بررسی مطالبات مردمی مناطق دورتر از مرکز شهرستان است.
 
 
اتابک گفت: عنوان منطقه محروم برای شهر یا بخشی خاص اشتباه است و در واقع برخی از مناطق کمتر برخوردار اند که با تلاش و کوشش همه آحاد می توان آن ها را بر طرف کرد.
 
 
حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه دهدشت گفت: امروز برخی از مدیران اهتمام لازم برای ارایه خدمات نظام را به مردم ندارند و این شرایط باید تغییر کند.
 
 
وحدانی فر گفت: نظام اسلامی خدمات عمومی فراوانی را به مردم ارائه و ما به عنوان مسیولین باید کارها و خدماتی که صورت می گیرد را برای مردم بیان کنیم.
 
 
وی اضافه کرد: آمدن مسئولین در مناطق دورتر از مرکز شهرستان و پیگیری میدانی مشکلات مردم یک نعمت است که از جانب خدا برای ما فراهم شده و باید با خدمت رسانی به مردم قدر این لطف خداوند را بدانیم و با توان مضاعف نیازها و مشکلات موجود را برطرف کنیم.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.