گروه: اخبار استان خبر: 164321 / تاریخ انتشار : 1399/7/18 ساعت : 09:33

آغاز شمارش معکوس برای زندگی مرد کهگیلویه و بویراحمدی/استمداد بیمار جوان یاسوجی از پدر پیوند کبد ایران

شمارس معکوس برای زندگی یا مرگ جوان کهگیلویه و بویراحمدی آغاز شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛یکی از دوستان گفت درد را از هر طرف که بنویسی درد است، از هر طرف که بخوانی باز هم درد است، امروز این درد را از نزدیک دیدم و متوجه شدم بله درد، درد است.

 

شخصی تماس گرفت و از وضعیت یک بیمار برایم گفت و اینکه می خواهد با گفتن درد هایش به مردم، شاید راه نجاتی برایش پیدا شد و شاید توانست چند سالی بیشتر عمر کند و 2 کودکش را سر و سامان دهد، به سراغش رفتم اسمش عباس بود و از کودکی تلخی ها و درد های زیادی را تحمل کرده بود و اکنون 36 سال سن داشت.

 

شنیدن تلخی های این پدر جوان زجر کشیده کمی سخت بود اما خبرنگار که باشی باید هم سختی ها،هم  درد و رنج ها و هم شادی و خوشی مردم را به تصویر بکشید، گاهی ممکن است خود فرد بزرگترین مشکلات را داشته باشد اما با دیدن مشکل چنین افرادی مشکلات خودش را فراموش می کند.

 

 

عباس از کودکی که نه بلکه از زمانی که متولد شده است دچار یک بیماری مادرزاد بوده و تا امروز که  36 سال دارد درد و رنج های زیادی را به واسطه این بیماری تحمل کرده است، به قول خودش هیچ وقت رنگ ارامش را ندیده و همیشه در به در بیمارستان ها و دکتر هاست.

 

این فرد در سال 72 و در سال 79 دو بار عمل باز قلب انجام داده است و اکنون به عمل جراحی و پیوند دیگری نیاز دارد، عملی که هیچ دکتری ریسک آن را قبول نکرده است، تنها یک دکتر آن هم در یک بیمارستان خصوصی در شیراز  ریسک ان را پذیرفته است.

 

اما استرس و ریسک عمل ، از یک سو و هزینه بالای این عمل از طرف دیگر فشار روانی را بر این بیمار که آیا قلب بیمار او تحمل عمل را دارد همه فشار مضاعفی را وارد و کار را برای او سخت کرده است.

 

این فرد بیکار که در خانه ای اجاره ای با دو فرزندش به نام های امیر حسین و امیر علی و همسرش زندگی می کرد رنج بیماری و سختی مشکلات زندگی و بیکار بودنش همه دست به دست هم داده بودند تا او را از زانو دراورند.

 

 

عباس باید هزینه 180 میلیونی عمل جراحیش را با وجود بیکاری و بیماری تامین کنند تا فرزندانش صدای قلبش را بشنوند.

 

این مرد 36 ساله می گوید: اشکال ندارد بمیرم اما در فکر امیر علی و امیر حسین هستم که چگونه بزرگ می شوند، امیر حسین تازه به کلاس اول رفته است امیر علی نیز هنوز مدرسه نمی رود.

 

شمارش معکوس برای این فرد آغاز شده است، چرا که باید هر چه سریع تر عمل کند، هر لحظه ممکن است این قلب دیگر توان تپیدن نداشته باشد، قلبی که پر است از درد و رنج .

 

او می گوید کبدم  نیز دچار مشکل است و فشار خون نیز دارم، به دلیل مشکل قلبی که دارم و اینکه دچار تنگی نفس می شوم، شب ها نشسته می خوابم، کبدم باید در نوبت پیوند قرار بگیرد اما اکنون قلبم واجب تر و مهم است.

 

با دکترهای مختلف صحبت کردیم که عمل را در بیمارستان دولتی انجام دهند اما هیچکدام قبول نکردند.

 

 پرسیدن این سوال که اگر عمل انجام نشود ممکن است چه اتفاقی رخ دهد، کمی سخت بود اما پرسیدم و در جوابم سرش را پایین انداخت و گفت قلبم می ایستد و دیگر ....

 

نکته جالب اینجاست که دکتر وقتی این فرد را معاینه  کرده است گفته نمی دانم برای عمل جدیدت کجا را بشکافیم، تمام بدنت جای عمل های جراحی قبلی است و دیگر جا برای عمل جدیدت وجود ندارد، این بخش کوچکی از مشکلات زندگی این مرد 36 ساله است.

 

وی در میان صحبت هایش از دکتر ملک حسینی گفت و اینکه یک بار نیز مراجعه ای به دکتر داشته است، اما اکنون نیز به یاری وی نیازمند است، دکتر  ملک حسینی از فرزندان این استان و انتظار می رود این مرد زجر کشیده 36 ساله کهگیلویه و بویراحمدی را فراموش نکند.

 

عباس از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و مردم کشورش انتظار کمک دارد، او بعد از خداوند متعال چشمانش به دست خیرینی است که می توانند گره گشای مشکلاتش باشند.

 

 برای حفظ آبرو و شان شخصیت این فرد از بیان نام و نام خانوادگی این فرد خودداری شده است، اکنون اگر فردی قصد کمک هر چند ناچیز هم باشد را دارد می توانید مبلغ مورد نظرتان را به شماره کارت 5894631567767041 انتقال دهید در سریع ترین زمان ممکن به دست این فرد خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.