گروه: اخبار استان خبر: 164310 / تاریخ انتشار : 1399/7/15 ساعت : 09:55
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد؛

کشف محموله قاچاق در گچساران و دستگیری 11 نفر

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمداز کشف کالاهای قاچاق به ارزش۶میلیارد و 600میلیون ریال از۱۱دستگاه خودرو درمحور دیلم به گچساران توسط پاسگاه انتظامی آب شیرین خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ کیقباد مصطفایی،فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبرگفت:  درراستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پاسگاه آب شیرین  شهرستان گچساران  ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

مصطفایی افزود:مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۱۱دستگاه خودرو شامل ۲دستگاه وانت پراید،۲دستگاه وانت نیسان،۲دستگاه وانت پیکان، ۴دستگاه سواری پراید و۱دستگاه خودرو۴۰۵ مشکوک شده و آنها را متوقف نمودند.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها ۷دستگاه یخچال فریزر دو قلو،۳عدد کولرگازی،۶عدد ماشین لباسشویی اتوماتیک،۱۵۰۰عدد انواع نوشیدنی خارجی،۶۰دستگاه انواع  لوازم خانگی و۴۷۸ثوب کاپشن  قاچاق به ارزش بیش از  ۶میلیاردوششصد میلیون ریال فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط کردند.
 
فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: دراین زمینه ۱۱ نفرقاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ انتقال یافت.                         
 
درپایان این مقام انتظامی بابیان اینکه قاچاق ازتهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است تصریح کرد:نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.