گروه: اخبار استان خبر: 164222 / تاریخ انتشار : 1399/7/13 ساعت : 11:14
گزارش؛

چشمان کودک 11 ساله دهدشتی در انتظار یاری خیرین/ سارینا، نیازمند دستان پر مهر خیرین است + فیلم و تصاویر

سارینا دختری 11 ساله اهل روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه است که درد و رنج تشنج را به دلیل نداشتن هزینه درمان باید تحمل کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کودکان صاحب دل های پاک و بی آلایشی هستند که وجود کوچکترین خدشه ای در این روشنایی دل ها را مکدر و روان ها را پریشان می کند خواه آن کودک را بشناسید یا فقط از قاب دوربینی آن را مشاهده کنید.

گاهی می بینیم برخی از کودکان بیماری های مختلف را همچون افراد بزرگسال تحمل می کنند،دردهایی که دیدن شان هم درد آور است په برسد به اینکه به آن مبتلا باشی.

سارینا دختری 11 ساله اهل روستای نهضت آباد شهرستان کهگیلویه است که درد و رنج تشنج علاوه بر وی خانواده اش را نیز رنجور و ملول کرده و برای درمان دختر نازنینشان لحظه ای دست از تلاش بر نداشته اند و اکنون نیازمند یاری خیرین اند.

 

فقر و نداری خانواده دستان پدر و مادر را از درمان دختر نازنین کوتاه کرده اما چشم امیدشان به مهر و محبت مردم نوعدوستی است که نگاه مهربانشان همواره یاری گر روزهای سخت نیازمندان بوده و هست.

 

 

چشمان این خانواده و سارینای 11 ساله اکنون پس از خداوند به دستان پر مهر و عطوفت مردمانی است که همیشه طالب کمک رسانی به همنوعان خود بوده و همدلی و کرامت آنان همیشه سفره های زیادی را متنعم و خانواده های زیادی را خوشحال کرده است.

درمان این بیمار همت والا و اراده‌ای قوی از جنس مهربانی، نوعدوستی و همدلی می‌خواهد تا سارینا به جمع دوستان و هم بازی هایش برگردد.

 

خانواده‌ سارینا آروین نژاد به دلیل عدم توانایی مالی  در شرایط بغرنج اقتصادی کنونی توان تأمین مبلغ مورد نیاز جهت درمان، که سال گذشته قریب به 80 میلیون تومان براورد شده بود را ندارند.

 

سارینا ساکن اکبرآباد در مجاورت روستای نهضت‌آباد از توابع بخش مرکزی کهگیلویه پنج سالی می شود دچار بیماری تشنج بوده و برای طی مراحل درمان بارها راهی بیمارستان های تهران، شیراز، اهواز و اصفهان شده است.

 

پدر سارینا می‌گوید با کمک مردم تاکنون 50 تا 60 میلیون تومان برای کارهای درمانی فرزندم هزینه کردیم با این حال طی این همه مدت پزشکان به تشخیص درباره بیماری و درمان آن نرسیدند.

 

 

وی اضافه کرد: در تازه‌ترین نوار مغز تومور مغزی در بیمار شناسایی شده و به گفته پزشکان بیمارستان نمازی شیراز این تومور قابل درمان است اما تأمین هزینه مورد نیاز از عهده ما بر نمی‌آید.

 

این پدر که جز یارانه دریافتی درآمدی از خود ندارد، با اشاره به برآورد هزینه 80 میلیون تومانی برای عمل جراحی مغز سارینا،گفت: از خیرین درخواست دارم برای رضای خدا ما را در تأمین هزینه درمان یاری کنند.

و حالا نگاه مهربان و معصومانه‌اش در انتظار دستان پرمهری است که به تأمین هزینه درمانش کمک کنند.

برآنیم با انتشار این فراخوان دست یاریمان را به سوی مردم نیکوکار و خیرین آخرت اندیش دراز کنیم که به یاری این خانواده نیازمند و آبرودار بشتابند با درمان فرزندشان حداقل بخشی از آلام و دردهایشان تسکین پیدا کند.

نیکوکاران می‌توانند جهت مشارکت در این امر کمک‌های خود را به شماره کارت 5894631117710202 نزد بانک رفاه به نام «سارینا آروین‌نژاد» واریز کنند.

گفتنی است اسناد و مدارک پزشکی این بیمار موجود است و در صورت ضرورت ارائه خواهد شد.


در ادامه فیلم تکمیلی آمده است؛

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.