گروه: اخبار استان خبر: 164173 / تاریخ انتشار : 1399/7/12 ساعت : 08:33
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه شهروندان از وضعیت آلودگی شهری در لنده+تصویر

برخی از شهروندان لنده در فضای مجازی از وضعیت نامناسب آلودگی جداول و عدم تنظیف آنان توسط شهرداری گلایه کرده و خواستار رسیدگی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توسعه شهری و آراستگی و زیبایی شهری از حقوق مسلم شهروندان و از جمله مطالبات به حق آنان است که این مهم در مقاطع مختلف زمانی از سوی شهروندان مطالبه می شود.

جداول شهری به عنوان مهمترین سیتسم انتقال آب فاضلاب شهری هستند که بیشترین سهم را در هدایت روان آب ها و فاضلاب شهری به سمت پایین شهر برعهده دارند که گاها عدم تنظیف این جداول باعث جاری شدن بوی تعفن و زیست حشرات موذی خواهد شد.

برخی از شهروندان شهرلنده از عدم تنظیف جداول شهری به طور مرتب از وضعیت پیش آمده و بوی تعفن این جداول و زباله های موجود در آن گلایه کرده و خواستار پیگیری و رفع این مشکل از سوی مجموعه شهرداری شدند.

 علی پور با اتقاد از عدم تنظیف مرتب این خیابان ها گفت:این وضعیت غمبار و نگران کننده جداول شهر لنده خیلی مناسب این شهر نیست لذا انتظار داریم شهرداری مشکلات این حوزه را با افزایش نیروی انسانی در حوزه خدمات شهری جبران کند.

خالی یکی دیگر از شهروندان لنده ای گفت: واقعا وضعیت جدول ها بداست و شهرداری هم رسیدگی لازم را نمی کند و حدود دو هفته پیش من اعتراض کردم آمدن جدول کوچه مارا رو تمیزکردن دیگر نیامدند مگر قرار است ما وظیفه آنان رو یاد آوری کنیم.

به هرحال گلایه شهروندان در نوع خود قابل پیگیری است و این رسانه آماده دریافت پاسخ مسئولان برای رفع مشکلات و بیان عملکرد خود در این حوزه است.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.