گروه: اخبار استان خبر: 164076 / تاریخ انتشار : 1399/7/9 ساعت : 09:45

مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزار شد/امام جمعه لنده ؛سپاه دژ مستحکم انقلاب و اسلام /مثنوی؛افتخارسپاه پاسداری از اصول و ارزش های انقلاب است

دقایقی پیش با حضورجانشین فرمانده سپاه فتح و فرماندهان ارشد نظامی استان و شهرستان مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت لنده برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس

امام جمعه شهرستان لنده در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت لنده گفت: برای پاسداری از اسلام باکی از شهادت ندارند و سپاه پاسداران اساسی ترین و قدرتمند ترین نهاد برای دفاع از آرمان های انقلاب است.

وی افزود:سپاه دژ مستحکم انقلاب و اسلام است که این مجموعه صرفا نظامی نیست بلکه در حوزه خدمت به مردم در حوادث و بحران ها همچنان در خط اول است.

حجت الاسلام محمودی اصل گفت: فرمانده ناحیه لنده کسی بود که کارنامه ای روشن و قابل دفاع را به نمایش گذاشت و ارادت به خانواده های معظم شهدا و توجه به محرومان از شاخصه های مهم مختاری بوده است.

وی گفت:این مسولیت و فرماندهی جدید ناحیه لنده امروز به کسی واگذار می شود که در ادامه راه فرمانده قبلی با مردم داری و موفقیت روز افزون در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب گام بردارند.

امام جمعه لنده گفت: از همه مردم و مسولان می خواهیم که همه نهایت همکاری لازم را با فرمانده جدید ناحیه لنده داشته باشند.

 

شهید سلیمانی میوه وعصاره انقلاب است/افتخارپاسداران ما پاسداری از اصول و ارزش های انقلاب است
 

مصطفی مثنوی جانشین فرمانده سپاه فتح در این آئین گفت: شهرستان لنده منشا انسان های با استعدادی است که در مناسب مهم کشوری دارای جایگاه های خوبی هستند و شاهدان شهیدی دارد که شاخص هستند.

وی افزود: برای رعایت پروتکل های بهداشتی باید این مراسمات به جهت حفظ سلامتی مردم رعایت شود که باتوجه به وضعیت قرمز استان باید چنین مراسماتی نیز با تعداد کمتری برگزارشود.

جانشین سپاه فتح گفت: در مکتب پاسداری ما سه نعمت مهم را باید یادآوری کنیم که بحث ولایت فقیه به عنوان شاخصه مهم زندگی است که ولایت مداری ستون خیمه دین است که ائمه معصوم نیز بر آن تاکید کردند.

وی افزود:دفاع مقدس ما به عنوان یک الگوی مقدس برای همه جهانیان است که به نفس ولایت فقیه بود که آوازه این انقلاب در جهان به عنوان یک الگو شناخته شده ایم.

مثنوی گفت: دومین نعمت ما نعمت انقلاب اسلامی است که امروز انقلاب ما با بیش از چهار دهه از انقلاب چنان درخشان است که در حال حرکت به جلو است و سختی ها زیادی را طی کردیم.

جانشین سپاه فتح گفت: امروز انقلاب اسلامی به مراتب جلوتر از ابتدای انقلاب است و برخی ها مشکلات و چالش های خیابانی را می ببینند و اظهار ونظرهای دارند که خیلی واقع بینانه نیست بلکه امروز انقلاب ما موید این نکته است که حرکت انقلاب ما با شتاب و قدرت به سمت جلو است.

وی اظهار کرد:امروز مکتب شهید سلیمانی در حالی گسترش جهانی است که شهید سلیمانی میوه و عصاره این انقلاب است که به درستی در جهان یک حرکت انقلابی ایجاد کرده است و این در حالی است که انقلاب ما روز به روز پر ثمر تر است.

مثنوی گفت:نعمت سوم، نعمت پاسداری از انقلاب است که دلسوزان زیادی در این حوزه برای پاسداری از اصول و ارزش ها برای دفاع از انقلاب اسلامی دفاع می کند وی پاسدار انقلاب است.

جانشین سپاه فتح گفت: پاسداری در انقلاب اسلامی یک نعمت است و ما جهادی در این راه حرکت می کنیم و پاسداری از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی نشان از حرکت خوب در مسیر انقلاب است.

وی گفت: این جای بسی افتخار است که مادر شهید بر دست پاسدار انقلاب بوسه می زند و این نشان از اوج افتخار و حرکت رو به جلوی ما در پاسداری از اصول و ارزش های انقلاب است.

مثنوی گفت: از تلاش های خوب فرمانده قبلی ناحیه لنده که به درستی علم پاسداری را به دوش کشید و زمینه حضور فعالانه را در حوزه ها مختلف  را فراهم کردند و آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید ناحیه لنده داریم که این مسیر را با افتخار طی کنند.

وی در ادامه گفت:امروز نیز از زحمات جانشین قبلی ناحیه لنده آقای شکری که به افتخار بازنشستگی نائل شد قدردانی و  انتصاب جدید آقای رضایی را به عنوان جانشین ناحیه لنده را تبریک می گوییم.

مثنوی در پایان گفت:همکاری با بنیاد علوی یکی از مهمترین شاخصه های خوبی بود که در سپاه ناحیه لنده این مهم به درستی صورت گرفته است.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
خبر در حال تکمیل شدن ....
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.