گروه: اخبار استان خبر: 164075 / تاریخ انتشار : 1399/7/10 ساعت : 08:03
مدیرکل امور شهری استانداری مطرح کرد؛

لنده را در کمیته برنامه اعتبارات ویژه خواهیم دید+تصاویر

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه وبویراحمد در بازدید از آخرین وضعیت ساختاری شهر لنده گفت :لنده را در کمیته برنامه اعتبارات ویژه خواهیم دید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مدیرکل شهری استانداری کهگیلویه وبویراحمد به همراه کارشناسان با حضور در شهرستان لنده به همراه فرماندار و اعضای شورای شهر و شهردارلنده ضمن بازدید میدانی از آخرین وضعیت شهری لنده مطالبات مردمی را نیز احصا و دستورات لازم را جهت بررسی داده است.

---

در این سفر یک روزه مدیرکل شهری با حضور در کوچه ها و معابر شهری و بازدید از پروژه های شهرداری لنده گفت: تلاش های خوبی در جهت اجرای طرح تفضیلی و پروژه های اجرایی و عمرانی از سوی شهرداری و شورای شهر لنده کار شده است که قابل تقدیر است.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر لنده به نسبت اعتباراتی که داشتند خیلی خوب کارکردند و در همین بازدیدها نیز مردم مطالباتی داشتند که کاملا به حق بوده است و باید این مطالبات در دستور کار قرا گیرد.

مدیرکل شهری استانداری کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:مشکلات زیاد و مردم هم انتظاراتی دارند ولی باتوجه به میزان اعتبارات تلاش های خوبی شکل گرفت که در کمیته برنامه ریزی اعتبارت خوبی برای شهرداری لنده در نظرخواهیم گرفت.

وی گفت: طرح های اولویت دار شهرداری باید مشخص شوند و در دستو رکار قرا گیرند و برخی مناطق که دارای مشکلاتی هستند و شهروندان اظهارنگرانی دارند باید پرونده آنان به کمیسیون ماده 5ارجاع شوند تا مورد تحقیق و بررسی قرار گیرد.

---

فرماندار شهرستان لنده گفت: توجه به زیرساخت های شهری از مهمترین اولویت های شهرداری است که باید با همفکری اعضای شورا این مهم صورت پذیرد.

وی تاکیدکرد : وجود بنیاد علوی در شهرستان لنده یک ظرفیت عظیم برای تحول در ساختار شهری است که امیدواریم پروژه های مشترک فی مابین شهرداری و این بنیاد هرچه سریعتر اجرایی شوند.

خدادوست موسوی تصریح کرد: بررسی و اجرای طرح تفضیلی شهر لنده و در صورت لزوم تغییرات برای آینده نگری این طرح باید لحاظ شود تا در اینده با چالش و مشکلاتی دیگر مواجه نشویم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.