گروه: اخبار استان خبر: 164041 / تاریخ انتشار : 1399/7/8 ساعت : 14:41
با همت شهرداری سی سخت

نهضت پیاده روسازی با دست خالی در سی سخت کلید خورد+تصاویر

شهردار سی سخت با بیان اینکه اگر دستان خالی است فکرمان خالی نیست گفت: به سمت استفاد از داشته ها و ظرفیت های خود رفتیم و این نهضت را به عنوان پایلوت کاری شروع کردیم.

شهردار سی سخت در گفتگو با صبح زاگرس ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تقدیر از جانفشانی های رزمندگان گفت: در زمان جنگ همدلی بود و مدیریت مدیریت اخلاق و عاطفه ها بود، انشاءالله که بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

 

علی فرد افزود: سی سخت مشکلات زیادی دارد به خصوص در بحث پیاده رو سازی و معابر، به گونه ای که در سطح شهر که نگاه می کنیم دو خیابان اصلی این شهر نیمه کاره رها شده است.

 

وی بیان کرد: از این رو تصمیم گرفتیم نهضت پیاده روسازی را با همت نیروهای شهرداری و منابع داخلی شروع کنیم که پایلوت کاری ما بلوار میدان شهدا به طول دو کیلومتر است.

شهردار سی سخت با بیان اینکه اگر دستمان خالی است فکرمان خالی نیست، گفت: به سمت استفاد از داشته ها و ظرفیت های خود رفتیم و این نهضت را به عنوان پایلوت کاری شروع کردیم چرا که بر مبنای طرح ساختار راهبری پروژه هایی که یه صورت سنتی و در گذشته مورد توجه مردم و اهالی بوده این پروژه را انتخاب کردیم و  و از این فرصت کم بودن ترددها و جمعیت استفاده خواهیم کرد.

---

فرد افزود: از مسئولان و مردم انتظار حداقل حمایت زبانی و کلامی داریم تا با قوت قلب و اعتماد بنفس بشتر کار را ادام دهیم و به امید خدا این کار را نیز در سطح شهر ادامه خواهیم داد، اکیپ های خوبی پای کار آورده ایم و کار به صورت امانی است و پیمانی نیست، بعد از نهضت پیاده روسازی برنامه ها خوب دیگری نیز داریم که با استفاده از ظرفیت رسانه ها به اطلاع عموم مردم خواهیم رساند.

وی به همکاری خوب مردم سی سخت در پیشبرد پروژه های عمرانی و زیباسازی شهر اشاره کرد و گقت: از صاحب نظران و معماران دعوت می کنم که دستی در پروژه های ما داشته باشند هرچند مردم خودشان علمدار حل مشکلات و معارضات بوده اند.

 

شهردار سی سخت با بیان اینکه نگاه باید نگاه خدا محور و مردم محور باشد، گفت: نه در سی سخت بلکه در همه شهرهای استان اگر این نگاه حاکم باشد بین شهرداری و شوراها مشکلی پیش نمی آید بلکه یک همبستگی در جهت رفع مشکلات ایجاد می شود.

 

فرد گفت: همه چیز پول نیست و ما باید داشته هایمان را برجسته کنیم و با استفاده تکنیک های مدیریتی ظرفیت ها را شکوفا کنیم و در برهه هایی که با بحران مواجه هستیم با اعتمادسازی و مشارکت با مراکز و کانون های سرمایه بهترین استفاده را ببریم و من با تجربه قرارگاهی که دارم اقدام به این کار کردم.

 

وی در پایان گفت: با توجه که به اینکه این نهضت به صورت جهادی شروع شده است و باتوجه به نزدیک شدن به فصل بارش ها این احتمال وجود دارد که شیف شب را نیز راه اندازی کنیم و یک رکورد را در این خصوص به ثبت برسانیم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.