گروه: اخبار استان خبر: 164027 / تاریخ انتشار : 1399/7/9 ساعت : 07:57
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد:

بهره برداری از فاز نخست پارکینگ طبقاتی شهر یاسوج در زمستان سال جاری

مهندس فنی و پیمانکار پروژه پارکینگ وقفی اوقاف در شهر یاسوج با بیان اینکه فاز نخست این پروژه تا زمستان امسال به بهره برداری می رسد، گفت: این فاز از پروژه 15 میلیارد تومان تاکنون هزینه داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از پروژه های مهم در مرکز استان که می تواند گره گشای مشکلات ترافیک و حل معضل نبود پارکینگ در شهر یاسوج باشد پروژه پارکینگ وقفی در میدان هفت تیر یاسوج بوده که در شرایط کنونی در حال ساخت است.

 

در همین رابطه فاضلی مهندس فنی و پیمانکار پروژه پارکینگ وقفی اداره کل اوقاف کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس گفت: این مجموعه با زیر بنای 18 هزار و پانصد متر مربع  با هزینه 15 میلیارد تومان در فاز اول در حال اجرا بودهکه سه طبقه پارکینگ توسط مجموعه اوقاف  تکمیل خواهد شد.

 

وی در خصوص پیشرفت فیزیکی پارکینگ طبقاتی بیان کرد: این پروژه 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در سال های آینده فاز های بعد دنبال می شود و در شرایط حاضر بهره برداری از  فاز اول سه طبقه پارکینگ را داریم که زیربنای سه طبقه اول 10 هزار متر مربع است.

 

فاضلی در خصوص زمان  بهره برداری و تکمیل  فاز اول پروژه پارکینگ طبقاتی، گفت: تکمیل این طرح تا زمستان سال جاری و آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

 

وی افزود: تامین اعتبار فاز نخست توسط ریاست سازمان اوقاف کشور و نماینده ولی فقیه این سازمان حجت الاسلام خاموشی  صورت گرفت و در خصوص فاز های بعدی این پروژه اتخاذ تصمیم خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.