گروه: اخبار استان خبر: 163985 / تاریخ انتشار : 1399/7/7 ساعت : 11:13
نماینده ولی فقیه در استان مطرح کرد؛

ضرورت استفاده از بسج دانش آموزی برای خدمت به مردم

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه در مقابل استکبار و دشمنی‌هایی که وجود دارد خدمت کردن به گروه‌های آسیب دیده از ویروس کرونا ارزش‌های نظام و انقلاب را دوچندان می‌کندگفت در خرمت رسانی به مردم استفاده از ظرفیت بسیج دانش آموزی ضروری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الا سلام و المسلمین حسینی در دیدار  فرماندهان بسیج دانش آموزی گفت: در مقابل استکبار و دشمنی‌هایی که وجود دارد خدمت کردن به گروه‌های آسیب دیده از ویروس کرونا ارزش‌های نظام و انقلاب را دوچندان می‌کند.


وی خدمت به انسان‌ها را خدمت به انقلاب و نظام دانست و گفت: در برهه ای که دشمن تلاش می‌کند مردم را از لحاظ اقتصادی تحت فشار قرار دهد، خدمت به مردم باعث پای بندی آنان به  اسلام می‌شود.


نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه ظرفیت دانش آموزی ظرفیت خوبی است ادامه داد: ظرفیت بسیج دانش آموزی بسیار بالاست باید از این ظرفیت بیشتر بهره ببریم.


مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان در این دیدار گفت:تاکنون ۴ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.


او با بیان اینکه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه کمک آموزشی به دانش‌آموزان نیازمند توزیع شده است افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون شش هزار مورد تجهیزات ورزشی از جمله  کیف، کفش و توپ ورزشی و دو هزار عدد ماسک و بسته‌های ضدعفونی بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شده است.


وی با اشاره به اینکه ۱۲۰ گروه جهادی دانش آموزی در سازمان بسیج سازندگی به ثبت رسیده است ادامه داد: ۱۴۰ میلیون تومان توسط خیران به مدارس و دانش‌آموزان نیازمند اهدا شده است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.