گروه: اخبار استان خبر: 163929 / تاریخ انتشار : 1399/7/5 ساعت : 23:00

افشاگری کومان؛ باشگاه سوارز را بیرون کرد

سرمربی بارسلونا امروز در نشست خبری خود در مورد دلیل جدایی لوئیس سوارز و ناراحتی شدید مسی از این بابت صحبت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بارسلونا فردا در زمین ویارئال کار خود را در لالیگا شروع خواهد کرد. دو بازی ابتدایی بارسا در لالیگا به سبب درگیری این تیم در لیگ قهرمانان و دیرتر شروع شدن تمرینات پیش فصل به تعویق افتاده و شاگردان رونالد کومان فردا در نوکمپ میزبانی از ویارئال را عهده دار هستند.

بارسایی متفاوت با بازیکنانی جدید را شاهد خواهیم بود و باید دید شرایط برای آبی اناری ها چگونه خواهد بود.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« برابر حریفی قرار می گیریم که زودتر از ما کارش را شروع کرده و در لالیگا دو بازی انجام داده ولی ما هم آماده ایم. در هفته های اخیر خوب تمرین کرده ایم و تیمی قدرتمند فردا وارد میدان خواهد شد.»

 

کومان در مورد مجموعه بازیکنانی که در اختیار دارد گفت:« دوست دارم در مورد بازیکنانی حرف بزنم که در اختیارم هستند و نه کسانی که جدا شدند. هنوز دو هفته برای کامل تر کردن تیم زمان داریم ولی باید روی موجودی های مان تمرکز کنیم. برای شروع لالیگا آماده ایم و باید هر چه زودتر در شرایط بازی قرار بگیریم. بازی برابر ویارئال دشوار است و خیلی زود باید دو بازی دیگر هم برگزار کنیم.»

 

 

 

 

لیونل مسی:« طبیعی است که مسی به خاطر جدایی هم تیمی و دوستش لوئیس سوارز ناراحت باشد. این جزئی از فوتبال است ولی مهمتر این است که مسی در تمرینات و بازی ها چگونه بوده است. مسی الگویی از لحاظ تعهد به باشگاه است. او دیروز خیلی ناراحت بود ولی سپس شرایطش بهتر شد.»

 

 

 

 

جدایی سوارز:« به نظر می رسد که من آدم بد داستان هستم اما اینطور نیست. از روز اول برای سوارز به عنوان یک فوتبالیست و یک انسان احترام قائل بودم. اودر تمرینات و با تمام تعهد در کنار ما بود. به سوارز گفته بودم که به سختی بتواند در ترکیب اصلی قرار بگیرد ولی اگر بماند، برایم با دیگران فرقی نخواهد داشت. جدایی سوارز تصمیم باشگاه بود نه من. حتی قبل از اینکه من بیایم تصمیم گرفته شده بود. باشگاه قصد بازسازی تیم را برای فصل جاری داشت و اینکه بازیکنان جوان فرصت حضور در ترکیب ثابت را پیدا کنند. در نهایت او به اتلتیکو رفت و برایش بهترین ها را می خواهم.»

 

لائوتارو و دیپای:« هیچ چیز مشخص نیست و فقط در مورد بازیکنانی که در اختیار دارم صحبت می کنم. باشگاه مثل هر سال، برای تقویت تیم بازیکنانی را مدنظر دارد.»

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.