گروه: اخبار استان خبر: 163909 / تاریخ انتشار : 1399/7/6 ساعت : 22:47
در دیدار فرماندهی وکارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده با امام جمعه مطرح شد:

روحانیت پیشران حرکت عظیم انقلاب هستند/امام جمعه لنده:سپاه قلب تپنده نظام است+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت : نقش روحانیت در اعتلای انقلاب اسلامی نقشی پررنگ و اساسی بوده است به طوری که بیشتر خط دهی فکری و جریانی در روزهای انقلب از طریق روحانیون شکل و سازماندهی می شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در دیدار با امام جمعه شهر لنده گفت:انقلاب اسلامی مرهون فداکاری و رشادت های چونان و روحانیونی است که از روز های آغازین انقلاب به فرمان امام خمینی(ره) در کنار مردم بودند و به هدایت و رهبری مردم می پرداختند.


مختاری تاکید کرد:

وی گفت:روحانیت نقش مهمی در انتقال باورها و ارزش ها در دوران دفاع مقدس است که این نقش بعد از جنگ و در ادامه انتقال ارزش ها و به نسل جوان چندین برابر شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت:امام جمعه نقش مهمی در پیشبرد اهداف عالی برنامه های سپاه بوده است که امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس با وی دیدار کردیم.

در ادامه نیز حجت الاسلام محمودی اصل گفت: پاسدار لبیک گوی امام خویش است و بر عهد و پیمان با ولی خویش ایستاده است و پاسداران حافظان انقلاب هستند.

وی افزود:عملکرد سپاه در حوزه های مختلف کشور قابل تحسین بوده است که این حضور نیزهمیشگی فعال است و در حوزه های مختلف به خصوص بحران ها همیشه در کنار مردم بوده است.

امام جمعه شهرستان لنده گفت:امروز سپاه چشم و چراغ ملت هستند چرا که سپاه قلب تپنده نظام است و مردم نیز بر همین باور و اعتقاد هستند.

در این دیدار از اعضای فعال و پیشکسوتان دفاع مقدس در ستاد نمازجمعه شهرستان تجلیل شد.


تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---

---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.