گروه: اخبار استان خبر: 163864 / تاریخ انتشار : 1399/7/4 ساعت : 12:58
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

پیش بینی 200 تخت جدید در بیمارستان شهید جلیل/تجهیز پادگان امام جعفر صادق(ع)به عنوان نقاهتگاه برای مواقع ضروری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 200 تخت جدید برای بیمارستان شهید جلیل پیش بینی شده، گفت: پادگان امام جعفر صادق (ع) به عنوان نقاهتگاه برای مواقع ضروری تا حدودی تجهیز شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان معین کرونا در مرکز استان گفت: بیمارستان شهید جلیل یاسوج در صورتی که نیاز باشد تعداد تخت های آن افزوده خواهد شد.

 

یزداپناه با بیان اینکه پیش بینی 200 تخت جدید در بیمارستان شهید جلیل صورت گرفته، تاکید کرد: احداث بیارستان جدبد نیاز به هزینه و نیروی انسانی زیادی دارد.

 

وی در خصوص آخرین وضعیت نقاهتگاه در مرکز استان افزود: درصورتی که تعداد افراد ایزوله و قرنطینه زیاد باشد، از پادگان امام جعفر صادق (ع)  به عنوان نقاهتگاه استفاده می شود از طرفی این پادگان برای مواقع ضروری تا حدودی تجهیز شده اما تا کنون نیازی به استقاده از آن نشده است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در خصوص استفاده از بیمارستان شهید بهشتی، برای بعد از کرونا تاکید کرد: همه بیمارستان های کشور برای بعد از کرونا برنامه دارند تا بتوانند خدمات به مردم ارائه دهند این موضوع به معنای آن نیست بیمارستان کرونا را به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کنیم بلکه تغییری در برخی بخش ها خواهیم داد که بتوان از ظرفیت گروه های جراحی در آن بیمارستان استفاده کرد.

 

وی در ادامه گفت: از طرفی با گذشت مدت زمانی از فصل پاییز  این تغییر صورت می گیرد تا نیاز نباشد از کل ظرفیت بیمارستان شهید جلیل استفاده شود یعنی از ظرفیت گروه های زنان، بخش جراحی، گروه های داخلی بیمارستان شهید بهشتی استفاده می شود تا مردم به استان های دیگر برای درمان مسافرت نکنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.