گروه: اخبار استان خبر: 163835 / تاریخ انتشار : 1399/7/3 ساعت : 12:45
مدیر آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در لنده مطرح کرد:

انتقاد مدیر بنیاد علوی در لنده از کم کاری برخی ادارات کل استان

مراد مرادی پور با گلایه از برخی مدیران کل کهگیلویه وبویراحمدگفت: در حالی که بنیاد مستضعفان و علوی برای محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده گام های بزرگی برداشته است متاسفانه برخی از مدیران کل استان کمترین همکاری را برای اجرای طرح ها دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مدیر پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی در شهرستان لنده با اظهار گلایه مندی از برخی از مدیران کل کهگیلویه وبویراحمد گفت: بنیاد علوی و مستضعفان با رویکرد محرومیت زدایی در شهرستان لنده بیش از دو سال و نیم مستقر هست که به مشارکت و همکاری بیش از پیش ادارات شهرستان و استان نیاز دارد اما این روحیه مشارکتی بسیار پایین است.

مراد مرادپور  افزود: در حالی که جلسات مختلفی با استاندار و معاونین وی برای مشارکت بیشتر ادارات کل برگزارشد ولی متاسفانه میزان مشارکت و همکاری برخی از مدیران کل ادارات استان بسیار پایین است و همین امر به تحقق برنامه های و اجرایی شدن پروژه ها لطمه وارد می کند.

وی تصریح کرد: در سطح شهرستان لنده مشکلی با ادارات و نهادها نداریم ولی باتوجه به بروکراسی اداری در استان این روحیه مشارکت پذیری بسیار پایین است.

وی تاکیدکرد: تامین جهیزیه برای زوجین، تامین نیازمندی های آموزشی و تجهیزاتی مدارس آموزش و پرورش، تامین بسته های معیشتی، تسهیلات کرونایی، ایجاد طرح های اشتغالزایی از طریق صندوق های توان افزایی و پروژه های عمرانی و برنامه های فرهنگی از عمده ترین فعالیت های بنیاد در این شهرستان است.

انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.