گروه: اخبار استان خبر: 163830 / تاریخ انتشار : 1399/7/3 ساعت : 11:15

آخرین وضعیت کرونا در استان/بستری شدن 16 بیمار در آی سی یو بیمارستان های معین کرونا

یزدانپناه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار بستری و ۴۰ بیمار ترخیص شده است، خوشبختانه تعادلی بین تعداد افراد بستری و تعداد ترخیص شده ها وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، ریاست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در نشست ستاد کرونا با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: آخرین امار کل افراد بستری شد ۵۵۳۳ نفر، و افراد کل که از بیمارستان ترخیص شده ۵۲۵۷ نفر بوده است.

 وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار بستری و ۴۰ بیمار ترخیص شده است، خوشبختانه تعادلی بین تعداد افراد بستری و تعداد ترخیص شده ها وجود دارد،  کل بیماران کرونایی بستری موجود  ۲۷۶ بیماراست که از این تعداد  ۱۲۷ بیمار کرونایی قطعی و ۱۶ نفر در ای سی یو بستری هستند.

 
یزدانپناه گفت: تعداد ببهود یافته ها ۶هزار و ۶۸۲ نفر و در 24 ساعت گذشته یک مورد فوتی داشتیم که  تعداد فوتی به ۱۲۴ نفر رسید ه است، در شهرستان بویراحمد 50 فوتی، در گچساران 35 نفر، در کهگیلویه 18 نفر، باشت 6 نفر، چرام 5 نفر و بقیه در سایر شهرستان ها هستند.
 
 
وی افزود: تعداد کل افراد قطعی کرونایی ۸هزار و ۳۰۰ نفر قطعی و تعدادنمونه ها ۳۳ هزار نمونه گرفته شده است که شاخص نمونه کیری در کشور 4.5 درصد و در استان 4.6 درصد است شاخص مثبت بودن نمونه ها در کشور 11.3 و در استان 25.3 دهم درصد است. 
 
وی افزود: واکسن آنفولانزا فعلا توزیع نشده و به محض توزیع به افراد واجد شرایط توزیع خواهد شد.
 
یزدانپناه گفت: داروهای مورد نیاز کرونا به اندازه کافی دریافت شده و دستگاه اکسیژن ساز توسط اصفهان قول داده شده شنبه صبح تحویل دهند.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.