گروه: اخبار استان خبر: 163797 / تاریخ انتشار : 1399/7/2 ساعت : 19:44
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

قدردانی از تلاش های سپاه در ساخت مسکن/ 170باب منزل روستایی با کمک بسیج سازندگی لنده از نعمت گاز برخوردار شدند +تصاویر

در سومین روز از هفته دفاع مقدس 170منزل روستایی که توسط بسیج سازندگی گازکشی شده بودندافتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز و در سومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با حضور امام جمعه، فرماندار، بخشدار موگرمون و فرمانده ناحیه مقاومت بسیح لنده  بیش از 170منزل مسکونی فاقد گاز کشی که توسط بسیج سازندگی عملیات گازکشی آنان انجام شده بود افتتاح و به بهره بردرای رسید.

اسفندیار مختاری در ابتدای این مراسم افتتاحیه با اشاره به اقدامت خوبی که بسیج سازندگی در حوزه مسکن محرومان و نیازمندی های انان انجام داده است گفت: تلاش های خوبی در سه سال گذشته در حوزه مسکن محرومان با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و سپاه صورت گرفته است که دربحث ساخت مسکن بیش از 45مسکن 70متری محرومین ساخته و تحویل داده شده است.

وی تاکیدکرد: کمتر از دوماه است که کار لوله کشی گاز 170منزل مسکونی محرومین با حمایت ویژه محرومیت زدایی سپاه در بسیج سازندگی آغاز و امروز تمام این منازل از نعمت گاز شهری برخوردار شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: اعتبار لوله کشی گاز این منازل مسکونی بیش از دومیلیارد و 550میلیون ریال با پیشرفت کاری 100درصد است که امروز و به مناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان لنده با قدردانی از تلاش های  سپاه ناحیه لنده در تمام حوزه ها گفت: تلاش ها و زحمات ارزشمند فرمانده جوان سپاه ناحیه لنده و مجموعه آن بر هیچکس پوشیده نیست و در هر جایی که لازم باشد نیروهای بسیج و سپاه در میدان هستند.

وی افزود: امروز نیز شاهد برگ زرین دیگری از تلاش های مجموعه سپاه ناحیه لنده در گاز کشی بیش از 170منزل از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی هستیم که جای تقدیر دارد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.