گروه: اخبار استان خبر: 163772 / تاریخ انتشار : 1399/7/1 ساعت : 23:15
فرمانده تیپ 48 سپاه فتح عنوان کرد:

باید از حماسه آفرینی های دفاع مقدس پاسداری کنیم/دشمن درصدد کمرنگ کردن ارزش‌های دفاع مقدس است+تصاویر و فیلم

سردار حکمتیان خاطرنشان کرد: دفاع مقدس حاصل حماسه ‌آفرینی‌های ملت ایران است و به همین منظور باید نسل به نسل از این آثار گران بها پاسداری کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرمانده تیپ 48 سپاه فتح در دومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس به میزبانی مدافعان سلامت در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه بویراحمد گفت: اگر آمریکا می خواست غلطی کند چرا زمانی که عین الاسد را به ویران خانه تبدیل کردیم و سربازانش، در کما هستند،اقدامی نکرد، چرا؟ چون می دانست که تمام پایگاه های آنها زیر ذربین و تیر نیروهای اسلام هستند.

 

سردار حسن حکمتیان افزود: یا زمانی که پهپادهای آمریکایی را مثل آهن پوسیده در سواحل خلیج فارس زمین گیر کردیم،توانستیم «روح زم» را در میان بهترین سیستم های اطلاعاتی دشمن دستگیر کنیم.

 

فرمانده تیپ 48 فتح استان نیز در ادامه با بیان اینکه جامعه کنونی ممنون و مرهون تلاش های حوزه بهداشت و درمان است، گفت: 40 سال پیش در چنین روزی 36 کشور جهان با هماهنگی هم سعی بر تجاور به خاک ایران داشتند اما امام مسیر پرافتخار انقلاب را به خوبی ریل گزاری نمود.

 

سردار حکمتیان خاطرنشان  کرد: دفاع مقدس حاصل حماسه‌آفرینی‌های ملت ایران است و به همین منظور باید نسل به نسل از این آثار گران بها پاسداری کنیم و اجازه ندهیم دشمنان و استکبار جهانی درصدد کمرنگ کردن ارزش‌های دفاع مقدس انقلاب اسلامی باشند.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.