گروه: اخبار استان خبر: 163764 / تاریخ انتشار : 1399/7/4 ساعت : 11:34
به منظور پیگیری مشکلات روستانشینان کهگیلویه صورت گرفت؛

لمس مشکلات روستانشینان در سفر فرماندار کهگیلویه به دهستان دشمن زیاری+ تصاویر

فرماندار شهرستان کهگیلویه به همراه جمعی از مدیران در سفری یک روزه به منظور پیگیری مشکلات روستانشینان از دهستان دشمن زیاری بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی رضا اتابک فرماندار شهرستان کهگیلویه با همراهی بخشدارمرکزی حراست فرمانداری، معاونت عمرانی فرماندار، مسول واحد عمران فرمانداری ومدیران اداره راهداری، امور عشایر، برق، جهاد کشاورزی آب وفاضلاب، امور آب،بنیاد مسکن در سفری یک روزه از روستاهای دهستان دشمن زیاری بازدید کرد.

 
اتابک در همین زمینه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: در راستای روستا گردی به مناطق شهرستان این بار بازدید از  دهستان دشمن زیاری را در دستور کار قرار دادیم.
 
 
وی افزود: تعدادی از مدیران شهرستان که بیشتر در حوزه های اجرایی می توانستد کمک کنند و مردم را با خود همراه و از  ۱۷ روستا از حوزه دهستان دشمن زیاری به مدت ۱۳ ساعت مداوم  بازدیدی صورت گرفت که و از نزدیک به همراه اعضای محترم شورای اسلامی, معتمدین , دهیاران, مردم وکسانی که در روستاها بودند از نزدیک مشکلات آن را بررسی کردیم.
 
 
فرماندار کهگیلویه گفت: بخشی از مشکلات که نیاز به تماس تلفنی داشتند و با یک یا چند تماس با مدیران کل و مدیران شهرستانی قابل حل بود در همان منطقه انجام و بخشی از آن ها برطرف شد.
 
 
اتابک با اشاره به مطالبات مردم این روستاها گفت: بخش دیگری از مطالبات مردم نیز نیاز به نشست و برگزاری جلسه با مدیران شهرستانی دارند تا با بررسی موانع پیش رو در راستای حل آن ها بکوشیم.
 
 
وی اضافه کرد: بخش از مشکلات روستاها زیر ساختی است و نیاز به برنامه ریزی های مدون و اعتبارات کافی دارد که باید با هماهنگی, برنامه ریزی و تلاش فراوان جهت حل آن ها بیش از پیش بکوشیم.
 
 
فرماندار کهگیلویه عنوان کرد: خدماتی را دولت و نظام در بسیاری از مناطق شهرستان به مردم ارایه داده, اما در مجموع از بخشی از خدمات روستایی ناراضی بودم و خدمات بیشتری را می توان به مردم ارایه داد و در تلاش هستیم تا مشکلات و موانع موجود  در روستاها را برطرف و زیرساخت های لازم را برای آن ها فراهم کنیم.
 
 
وی با ابراز امیدواری برای مردم دهستان های دشمن زیاری گفت: امیدواریم که این سفر برای مردم مخصوصا دهستان دشمن زیاری خیر و برکت فراوانی داشته باشد و همچنان پیگیر مطالبات مردم این مناطق بوده و هستیم.
 
 
اتابک گفت: با توجه به تعداد بالای روستاها و نبود زمان, چند روستای دیگر که امکان حضور در آنها و بررسی مشکلاتشان میسر نشد به زودی بازدیدی از آن ها نیز صورت خواهد گرفت.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.