گروه: اخبار استان خبر: 163682 / تاریخ انتشار : 1399/6/30 ساعت : 15:20
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

نیروی انتظامی بر تمام موضوعات امنیتی اشراف اطلاعاتی دارد/ امنیت پایدار با پشتوانه مردمی محقق می شود

حسین کلانتری با اشاره به این که نیروی انتظامی بر تمام موضوعات امنیتی اشراف اطلاعاتی دارد، گفت: تأمین امنیت مطالبه جدی مردم است و امنیت صرفاً توسط پلیس تأمین می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حسین کلانتری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، گفت: زحمات قابل توجهی در مجموعه انتظامی استان صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان اینکه شاهد تلاش های بی شائبه پلیس در استان هستیم، افزود: تلاش های خوبی در استان برای تأمین امنیت صورت گرفته که مسئولان کشوری، اعضای شورای تأمین استان را مورد تشویق قرار دادند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تأمین امنیت مطالبه جدی مردم است و امنیت صرفا توسط پلیس تأمین می شود، در جمهوری اسلامی پلیس پشتوانه ای مقتدر و مردم پایه دارد که در هیچ کجای دنیا این چنین نیست.

کلانتری با تأکید بر اینکه امنیت مطالبه مردم است، اظهار داشت: با پشتوانه مردمی باید امنیت پایدار را محقق کنیم، ما از مردم و برای مردم هستیم و حتما شهروندان قدردان آرامش و آسایش تأمین شده هستند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی بر تمامی موضوعات امنیتی اشراف اطلاعاتی دارد، بیان داشت: سردار "انصاری" تلاش فراوانی در استان داشته که قابل تقدیر است، برای (سرهنگ ) "مصطفایی" در کسوت فرمانده جدید استان آرزوی موفقیت روز افزون را از خداوند منان خواستارم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه پلیس هوشمندانه و با برنامه ریزی برای امنیت مردم تلاش می کند، خاطر نشان کرد: همه مردم و اعضای شورای تأمین از اقدامات صورت گرفته در نیروی انتظامی استان رضایتمند هستند و امیدواریم همانند همیشه در امور محوله خوش بدرخشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.