گروه: اخبار استان خبر: 163677 / تاریخ انتشار : 1399/6/31 ساعت : 10:36
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

لزوم فعال کردن دیپلماسی مقابله با عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم کودک کش

آرمیده تصریح کرد: ایران باید برای مقابله با روند عادی سازی روابط رژیم کودک کش اسرائیل با شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس مقابله کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛کارشناس و تحلیل گر مسائل روز منطقه در گفتگو با صبح زاگرس با اشاره به روند عادی سازی روابط شیخ نشینان عرب با رژیم جعلی اسرائیل،خواهان توجه سیاسیون ایران به این موضوع و لزوم تلاش برای مبارزه با این روند شد.

 

محمدعلی آرمیده تصریح کرد: بعد از عادی سازی روابط سیاسی و اقتصادی امارات با اسرائیل این بار نوبت به کوچکترین خلیفه نشین منطقه یعنی بحرین رسید تا اعلام همبستگی خود را با سایر شیخ نشینان ابراز نماید و رابطه خود را با غاصبان گرگ صفت ملت مظلوم فلسطین اعلام کند.

 

وی افزود: اینها همان قاتلان صبرا و شتیلا هستند، شنیده ها حاکی از آن است که سایر کشورهای عربی در صف پیوستن به امارات و بحرین بوده تا اعلام سر سپردگی خود را به آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی اعلام و ابراز نمایند.

 

آرمیده خاطرنشان کرد:این اقدام خطرناک و پیش دستانه رژیم صهیونیستی در عادی سازی روابط با اعرابِ همسایه ایران هشداری جدی برای نظام سیاسی ماست که می طلبد هر چه سریعتر راهکار مقابله به مثل و بازدارنده اتخاذ و از گسترش جغرافیای سیاسی اسرائیل غاصب ممانعت کنند.

 

این تحلیل گر مسائل سیاسی منطقه تصریح کرد:روشن است شعار ایدئولوژیک رژیم جعلی صهیونیست که مقیاس سرزمین یهود را از نیل تا فرات ترسیم کرده و قریب به 70سال نتوانست به آن دست یابد و در باریکه ای محصور و محدود گردید اما با ترفند سیاسی به راحتی در حال عملی کردن این شعار است تا هم از خطر فروپاشی نجات یابد و هم موقعیت سیاسی خود را در جوامع بین المللی و اذهان عمومی ملتها بدست آورد.

 

آرمیده ادامه داد:استیصال و سر شکستگی مردم کشورهای اعراب منطقه و عدم واکنش لازم به جز ملت مظلوم بحرین،هشداری جدی برای منطقه است که می طلبد جمهوری اسلامی با فعال نمودن تحرکات دیپلماتیک و تهدیدات بالقوه علیه رژیم کودک کش اسرائیل جان تازه ای در رگهای مردم مسلمان منطقه جاری و ساری نماید تا قاتلان درنده و بی رحم مسلمانان از ادامه عادی سازی روابط با کشورهای همسایه منصرف و در همان باریکه سرزمینهای اشغالی به فکر پایان عمر نامشروع خود باشند .

 

وی در پایان با اشاره به پیش بینی مقام معظم رهبری به نابودی کامل رژیم منحوس صهیونیستی، گفت:پرچم مبارزه با اسرائیل تا محو و نابودی کامل آن نباید لحظه ای زمین گذاشته شود و این وعده الهی است که "حزب الله هم الغالبون".

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.