گروه: اخبار استان خبر: 163628 / تاریخ انتشار : 1399/6/30 ساعت : 10:32
درگفتگوبا رئیس ادراه ورزش و جوانان شهرستان باشت مطرح شد

بازگشایی سالن های ورزشی نیازمند مجوز ستاد ملی کرونا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت با اشاره به روند پیشرفت پروژه های ورزشی این شهرستان گفت :بازگشایی سالن های ورزشی نیازمند مجوز ستاد ملی کرونا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بی شک یکی از مهمترین زیر ساختها و پروژه ها در هر شهرستان پروژه های ورزشی است که  می تواند یک فضای شاد و نشاط آوری را در بین جوانان و حتی پیشکستوان دوست دار ورزش  ایجاد کند.

 در شهرستان باشت  در 2  سال اخیر تلاش های خوبی در جهت پیشرفت و ساخت سازها و پروژه های ورزشی صورت گرفته است ،که می توان به ساخت چمن های مصنوعی در روستاهای این شهرستان اشاره کرد.

در همین خصوص مهدی عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت درباره آخرین وضعیت پروژه های ورزشی  در این شهرستان در گفتگو باصبح زاگرس گفت:همه پروژه های ورزشی شامل چمن مصنوعی  روستاهای تلچگاه، چم بلبل، و چاه تلخ در حال احداث هستند وپیشرفت خوبی در این پروژه ها حاصل شده است.

عسکری در ادامه افزود:کار احداث زمین چمن مصنوعی روستای بهره عنا در بخش بوستان نیز به پایان رسیده است ، وتنها برای تامین برق این پروژه نیاز مند تامین اعتبار هستیم، و به محض تامین اعتبار برای این پروژه فعالیت های ورزشی در آن از سر گرفته می شود و در اختیار مردم این روستا قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره ورزش و چوانان شهرستان باشت درباره آخرین وضعیت سالن های سر پوشیده ورزشی این شهرستان در ایام کرونا گفت:اماکن ورزشی سرپوشیده از اسفنده ماه سال گذشته همزمان با شیوع ویروس کرونا در باشت بسته است و هیچگونه فعالیتی ندارند.

عسکری اظهار داشت:برای بازگشایی سالن های ورزشهای رزمی نظیرتکواندو،جودو،کاراته و همچنین کشتی منتظر مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.