گروه: اخبار استان خبر: 163620 / تاریخ انتشار : 1399/6/28 ساعت : 22:45

قاتل مرد باشتی دستگیر شد+جزییات

دستگاه قضایی استان با همکاری و مشارکت اعضای محترم شورای تامین مصمم و قاطع در برخورد با مظاهر ناامنی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اهتمام ویژه  دادگستری باشت و تلاش و پیگیری مأمورین تلاشگر آگاهی فرماندهی انتظامی استان، قاتل و همدستانش در زندان به ارتکاب قتل اعتراف کردند. 

 رییس کل دادگستری استان گفت در تاریخ نوزدهم شهریور  ماه  بین ساعت ۴ تا ۵ صبح شخصی  به‌نام  م ز در شهرستان باشت به قتل رسید با تحقیقات انجام شده از بستگان مقتول و بازداشت سه نفر  نهایتاً در تاریخ بیست وششم شهریور  یک نفر به مباشرت در قتل و دو نفر به عنوان معاون در قتل که در بازداشت به سر می بردند به جرایم خود اقرار نمودند. 
 
حسن نگین تاجی در حاشیه این اعلام این خبر گفت وقوع جرائم به ویژه جرائم خشن، دلایل و علت های مختلفی دارد. علل فرهنگی، اجتماعی، روحی و روانی، اقتصادی و  ضعف عقاید مذهبی در وقوع یک جرم موثرند اما به‌طورکلی آستانه تحمل مردم در مناطقی مانند استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ موقعیت سوق الجیشی و جغرافیایی  پایین است.
 
وی ادامه داد: ین ویژگی و وجود سنت های غلط و در اختیار داشتن سلاح در خانواده ها مسیر وقوع  جرایم خشن و سالب حیات مانند قتل را در استان ما تسهیل می‌کند،لذا لازم است که خانواده‌ها در خصوص فرهنگ استفاده از سلاح دقت بیشتری نمایند و تا می توانند از داشتن سلاح در خانه پرهیز نمایند.
 
وی افزود دستگاه قضایی استان با همکاری و مشارکت اعضای محترم شورای تامین مصمم و قاطع در برخورد با مظاهر ناامنی است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
صدراله غلامی
1399/6/29 - 01:29
963
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.