گروه: اخبار استان خبر: 163610 / تاریخ انتشار : 1399/6/28 ساعت : 19:06
صبح زاگرس بررسی میکند:

خاموشی عجیب جریانات سیاسی اصلاح طلب استان/حتی دیگر بیانیه هم نمی دهند!

یکی از موضوعاتی که همواره در جریان انتخابات مختلف مورد انتقاد قرار میگیرد فعال شدن یکباره کانون های سیاسی مختلف است که تا آن زمان هیچ گونه نقش فعالی در عرصه سیاسی نداشته اند.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از موضوعاتی که همواره در جریان انتخابات مختلف مورد انتقاد قرار میگیرد فعال شدن یکباره کانون های سیاسی مختلف است که تا آن زمان هیچ گونه نقش فعالی در عرصه سیاسی نداشته اند.

این موضوع همواره مورد انتقاد بوده است و هیچگاه هم بطور کامل نتوانسته اند به موفقیت برسند.

این روزها چیزی که در کهگیلویه و بویراحمد نمود بیشتری در فضای رسانه ای دارد عدم تحرک پذیری جریانات سیاسی در موضوعات مختلف بعنوان اهرم مطالبه گر خواسته های مردمی است.

در این بین رکود جریانات و گروه های سیاسی اصلاح طلب به طور بیشتری نمود و بروز دارد و شاید در این برهه زمانی بیش از پیش به چشم بیاید.

آنچنان که برخی گمانه زنی ها نشان می دهد تفرق حداکثری در بین برخی کانون های فعال در دل این جریان بیش از پیش شده است و آنچه بیشتر از همه گفته میشود این فعالین را آزرده خاطر می سازد تک روی برخی سران این جریانات در استان است.

تداوم این رویه منجر به چراغ خاموش شدن این جریان در استان شده است، از طرفی عدم اشراف و کنترل بر جریان مدیریتی دولتی که زمزمه انتساب این دولت به این جریان بوده است نیز موج دوم این نارضایتی را سبب شده است.

سابقا این جریان در استان حداقل در حد یک بیانیه نسبت به مسائل روز واکنش هایی نشان می داد اما اکنون نیز در این حد نیز فعال نیست.

امیدواریم موج مطالبه گری مردمی جریانات سیاسی در استان بیش از پیش فعال گردد تا بلکه مردم نسبت به هوئشیاری این جریان امیدوارتر شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1399/6/29 - 12:10
جریان اصلاحاتچی هابا این گندی که به ملک ومملکت زدند مگه رویی هم دارند که بازهم حرف بزنند البته اینها خیلی پوست کلفت هستند. ومردم فراموشکاری هم داریم
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.