گروه: اخبار استان خبر: 163574 / تاریخ انتشار : 1399/6/28 ساعت : 02:21
در نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی مطرح شد؛

اجرای 52 عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بهمئی

پسنده افزود:امسال در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس 52 عنوان برنامه مختلف در سطح شهرستان بهمئی اجرا می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با اصحاب رسانه به مناسبت گرمیداشت هفته دفاع مقدس در دفتر فرماندهی ناحیه برگزار شد.

 

باقر پسنده در این نشست با گرامیداشت هفته دفاع مقدس،گفت:ما در گام اول انقلاب،انقلاب را صادر کردیم و همانگونه که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند، باید در مرحله دوم تربیت نسلی که جزو مدیران کارآمد برای کشور باشند در دستور کار ما باشد.

 

وی افزود:بسیاری از استعدادهای ما در ۸ سال دفاع مقدس شکوفا شد، امام جوانان را قبول داشت به جوانان اعتماد کرد و به آنها میدان داد، ۱۴ کیلومتر پل پل شناور خیبر، و پل بعثت بر روی اروند وحشی از دستاوردهای فنی اعتماد به جوانان بود که تمامی دنیا را به حیرت واداشت.

 

پسنده ادامه داد:ایجاد بازدارندگی دفاعی کنونی ما نتیجه تجربه ۴۰ سال انقلاب است، الان هیچ کشوری جرات نگاه به کشور ما را ندارد .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی خاطرنشان کرد:شرایط امروز با شرایط جنگ یکی است، امروز در همه صحنه ها جنگ تمام عیار سیاسی، اقتصادی، اطلاعاتی و دیگر صحنه ها با دشمن داریم،ما هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی سیلی های محکمی به صورت استکبار زدیم.

 

پسنده گفت: در همه حوادث انقلاب مردم تاکنون پای کار بودند و خوش درخشیدند .

 

وی افزود:امسال در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس 52 عنوان برنامه مختلف در سطح شهرستان بهمئی اجرا می شود.

 

پسنده تصریح کرد:همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در روز 31 شهریور ماه رژه خودرویی اقتدار نیروهای مسلح را داریم که در شهرستان بهمئی هم این رژه همزمان با سراسر کشور در سطح شهر لیکک با حضور مسئولان و بسیجیان برگزار می شود.

 

وی گفت:غبار روبی گلزار شهدا در همه نقاط شهرستان با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج در دستور کار ماست.

 

پسنده دیدار با خانوده شهدا، تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان 8 سال دفاع مقدس و برگزاری نشست مشورتی با هیئت رئیسه و شورای فرماندهی ناحیه را از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

 

وی گفت: افتتاح 320 چشمه سرویس بهداشتی و حمام و گازگشی 200 منزل مسکونی خانوارهای نیازمند شهرستان در این هفته در دستور کار ماست.

 

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی افزود:در تلاشیم با استفاده از ظرفیت بسیج در همه عرصه ها به محرومین خدمت کنیم،در همین راستا اعزام گروه های جهادی را به مناطق محروم و کم برخوردار به منظور تقسیم عادلانه امکانات و رفع مشکلات مردم را در برنامه داریم.

 

پسنده ادامه داد:  پیاده روی خانواده کارکنان، توزیع بسته های آموزشی بین دانش آموزان نیازمند و افتتاحیه سایت جدید ناحیه را در هفته دفاع مقدس در دستور کار داریم.

 

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان اجرای آموزش های مقدماتی فراخوانی گردان های بیت المقدس و کوثر شهرستان در راستای حفظ انسجام، دیدار با امام جمعه شهرستان و برگزاری مسابقات کتابخوانی در سطح شهرستان را از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بهمئی عنوان کرد.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.