گروه: اخبار استان خبر: 163563 / تاریخ انتشار : 1399/6/27 ساعت : 12:21

جزئیات دستگیری قاتل فراری جوان یاسوجی از زبان فرمانده انتظامی استان فارس/به همراه 5 نوچه اش قصد خروج از کشور را داشتند

مخوف ترین مردان فراری قبل از خروج از کشور به دام پلیس فارس افتاد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک قاتل فراری که قصد خروج از کشور را داشت، خبر داد.

سردار «رهام بخش حبیبی»  اظهار داشت: در پی ارسال یک پرونده نیابتی از شهرستان یاسوج به پلیس آگاهی استان مبنی بر وقوع قتل در آن شهرستان و متواری شدن قاتل و همدستانش به سمت استان فارس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.وی ادامه داد: متهم ششم شهریور ماه سال جاری، در پی یک فقره درگیری مسلحانه در شهرستان یاسوج، فردی را با اسلحه شکاری به قتل رسانده و به همراه همدستانش متواری می‌شود.


این مقام ارشد انتظامی گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی توسط مأموران انتظامی استان‌های فارس و کهکیلویه و بویر احمد، در نهایت مخفیگاه متهمان در یکی از خیابان‌های شهر شیراز شناسایی و مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

سردار حبیبی تصریح کرد: با تلاش مأموران انتظامی، در این رابطه فرد قاتل و 5 نفر از همدستانش که قصد خروج از کشور در روزهای آینده را داشتند، دستگیر و جهت ادامه تحقیقات و سیر مراحل قانونی تحویل مأموران انتظامی استان کهکیلویه و بویر احمد شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس تأکید کرد: استان فارس محل ناامنی برای مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه خواهد بود و پلیس به صورت قانونی و قاطعانه با اینگونه موارد برخورد می‌کند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.