گروه: اخبار استان خبر: 163556 / تاریخ انتشار : 1399/6/28 ساعت : 12:53
خیر لنده ای در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد ؛

کمک 10 میلیارد ریالی در رزمایش کمک های مومنانه/احداث کلنیک درمانی و هوشمند سازی مدارس در کهگیلویه

محمد دستاران خیر شایسته لنده ای در استان کهگیلویه وبویراحمد در سال های اخیر کمک های خوبی در راستای رفع محرومیت در مناطق کمتر توسعه یافته این استان داشته است که مهمترین آن مشارکت در کمک های مومنانه بوده است.

محمد دستیاران خیر کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری، یک ملت عاشق، همدلانه پای کار آمد تا نشان دهند چگونه می‌توان صدای مهربانی، فداکاری و امید را ترسیم کرد.

 

وی هدفش را از شرکت در رزمایش کمکهای مومنانه عمل به رهنمودها و فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب عنوان کرد و ابراز داشت : در راستای کمک به خانواده‌های نیازمند آسیب دیده از ویروس کرونا تلاش کردم مرهمی برای مردم باشم.

 

دستیاران با اشاره  رهنمود های مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر حس نوع دوستی و همدلی و کمک به محرومین و مبارزه با شیوع بیماری کرونا گفت : کرونا مشکلاتی را برای قشر آسیب پذیر جامعه بوجود آورد و من هم در لبیک به فرمان امام امت 5000 بسته حمایتی به مناطق محروم  کهگیلویه اهدا کردم .

 

و ی هزینه های این بسته ها را از مبلغ 2 تا سقف  میلیون ریال عنوان کرد و ابراز داشت :اجازه ندهیم این ویروس منحوس آبروی همنوعانمان را به بازی بگیرد و با همدلی و کمک مردم و مسئولان می‌توان این وضعیت را بهبود بخشید.

 

این خیر لنده ای با اشاره به اینکه خداوند پشت کسانی را که از بندگانش دستگیری می کنند را خالی نمی کند و دستگیری از نیازمندان آرامش بخش زندگی است گفت: در آینده نزدیک قصد احداث یک کیلنیک در شهرستان کهگیلویه و کمک به هوشمند سازی هر چه بهتر مدارس مناطق محروم این شهرستان را دارم و امید وارم در این راستا بتوانم گامی مستحکم بردارم .

 

ساخت مسجد ، هوشمند سازی مدارس ،احداث غسالخانه ، اهداء جهیزیه ، خرید آمبولانس،ساخت سالن های کنفرانس برای نهادها و سازمانهای مردم نهاد،کمک های نقدی و بلاعوض به نیازمدان کمیته امداد و بهزیستی و بیماران صعب العلاج از دیگر کارهای نیکی بود که این خیر انجام داده است.

گفتنی است محمد دستیاران خیر شایسته هم استانی در سال های اخیر نقش به سزایی را در رفع محرومیت از کهگیلویه بزرگ ایفا کرده است.

 

 انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.