گروه: اخبار استان خبر: 163528 / تاریخ انتشار : 1399/7/4 ساعت : 11:49
گزارش مردمی از حال و هوای کرونایی در دهدشت

در خواست مردم، مسئولان و کادر درمان کهگیلویه برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی+تصاویر

یکی از اعضای کادر درمان بیمارستان دهدشت گفت : کادر درمان این بیمارستان از ابتدای شیوع این ویروس شبانه روز پای کار بوده و برخی از اعضای کادر درمان نیز به این بیماری مبتلا شدند که از همه مردم درخواست می کنیم به دستورالعمل های بهداشتی توجه کنند و همیشه از ماسک استفاده کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ویروس کرونا همچنان در دنیا در حال قربانی گرفتن از مردم است و در این میان به عقیده متخصصان افرادی که دستورالعمل های مهم از جمله ماسک گذاری، حفظ فاصله فیزیکی و شستشوی دست ها را رعایت نمی کنند بیشتری از سایرین در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار دارند.

 

استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان کهگیلویه که به گفته مسئولان شبکه بهداشت در پیک دوم شیوع کرونا به سر می برد وضعت مناسبی نداشته و هر روزه شاهد ابتلای تعداد زیادی از هم استانی ها و مرگ تعدادی از آنان هستیم.

 

در همین راستا و شیوع مجدد ویروس کرونا، پزشکان و پرستاران از مردم درخواست می کنند که در مکان‌های عمومی ماسک بزنند.

 

همچنین با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا، مسئولان از مردم درخواست می‌کنند که نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند. پزشکان و پرستاران نیز که به طور مستقیم با بیماران مبتلا به کرونا ارتباط دارند، از مردم می‌خواهند تا ماسک بزنند.

 

برخی از مردم شهر دهدشت نیز با پزشکان و پرستاران هم صدا شده و از مردم در خواست کرده که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده و حتما از ماسک استفاده کنند.

یکی از شهروندان کهگیلویه ای در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: متاسفانه ویروس کرونا شیوع بیشتری پیدا کرده و لازم است همه ما مردم با کادر درمان و سلامت شهرستان همکاری کرده و تا زمانی که واکسن این بیماری کشف نشده به دستورالعمل های بهداشت توجه و آن ها را مو به مو انجام دهیم.
 

دیگر شهوند کهگیلویه ای گفت: یکی از اضای خانواده خود را به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از دست داده و قبل از آن با این جدیت شیوع ویروس و کشندگی آن را باور نداشته و اکنون سعی می کنم همه دستورالعمل های بهداشتی را رعایت و حتما در مکان های عمومی از ماسک استفاده کنم.

 

کاظمی یکی از اعضای فعال و خستگی ناپذیر کادر درمان بیمارستان امام خمینی(ره) و بخش کرونای شهر دهدشت گفت: این ویروس بسیار خطرناک تر از قبل شده و همه افراد در سنین مختلف را می تواند مبتلا کرده و حتی جان آن ها را بگیرد.

 

وی افزود: کادر درمان بیمارستان امام خمینی (ره) شهر دهدشت نیز از ابتدای شیوع این ویروس شبانه روز پای کار بوده و تلاش های زیادی برای مقابله با شیوع آن و حتی و پرستاری از بیماران صورت داده اند و برخی از اعضای کادر درمان نیز به این بیماری مبتلا شدند که از همه مردم درخواست می کنیم به دستورالعمل های بهداشتی توجه کنند و همیشه از ماسک استفاده کنند.

 

مسئولین شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه و برخی دیگر از مسئلین کهگیلویه در ممین راستا از مردم خواستند تا به دستورالعمل های بهداشتی پایبند بوده و حتما پس از خروج از منزل و برای تردد در مکان های عمومی از ماسک استفاده کنند.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.