گروه: اخبار استان خبر: 163518 / تاریخ انتشار : 1399/6/26 ساعت : 14:01

تاریخ شفاهی سرهنگ «فریدون بهادری» منتشر شد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد از چاپ کتاب «نخل‌های سربلند» تاریخ شفاهی سرهنگ «فریدون بهادری» از رزمندگان دوران دفاع مقدس این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :امیرعباس آسمند مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران از چاپ کتاب «نخل‌های سربلند» تاریخ شفاهی سرهنگ «فریدون بهادری» خبر داد و اظهار داشت: سرهنگ بهادری از رزمندگان سرافراز دوران دفاع مقدس این استان است که از نخستین روزهای شروع جنگ تحمیلی، در خط مقدم نبرد حضور یافت.

وی افزود: کتاب نخل‌های سربلند در 184 صفحه به قلم حمیدرضا صفائی نصرآباد به رشته تحریر درآمده و با حمایت مدیریت اسناد و مدارک اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این کتاب خاطراتی شنیدنی از دوران دفاع مقدس توسط سرهنگ فریدون بهادری روایت شده است.

آسمند ابراز کرد: این کتاب 31 شهریور امسال در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار ، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان رونمایی می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.