گروه: اخبار استان خبر: 163515 / تاریخ انتشار : 1399/6/26 ساعت : 13:02
خلقی پور خبر داد؛

کرونای بی رحم جان راننده یاسوجی را گرفت/هشدارهای سازمان حمل و نقل شهرداری یاسوج به رانندگان

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: با وجود فوت یکی از رانندگان تاکسی به علت کرونا لزوم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی برای رانندگان ضروری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ضرغام خلقی‌پور گفت: با وجود فوت یکی از رانندگان تاکسی به علت کرونا لزوم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی برای رانندگان ضروری است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: رانندگان تاکسی با توجه به ارتباط با افراد مختلف رعایت اصول بهداشتی را جدی بگیرند.

وی افزود: با توجه به ممنوع بودن سوار کردن بیش از سه مسافر در تاکسی‌ها در ایام کرونا، باید کرایه مسافر چهارم بین سایر مسافران تقسیم شود.

خلقی‌پور با بیان اینکه تاکنون ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یاسوج کمک و حمایت نشده است و هر چه هزینه کرده ایم از محل اعتبارات داخلی بوده است افزود: متولیان و مسئولان مربوطه اعتبار لازم برای کمک به تاکسی ها را در نظر بگیرند.

وی افزود: تاکنون یکی از رانندگان تاکسی یاسوج بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرده و تعدادی از رانندگان تاکسی در این شهر نیز به کرونا مبتلا شده اند و خودم نیز به کرونا مبتلا شدم.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: ۱۰۳۰ دستگاه تاکسی زرد، هزارو ۲۵۰ تاکسی موقت، بیسیم و آژانس تلفنی و تعدادی نیز تاکسی اینترنتی در شهر یاسوج فعالیت دارند و کار جابجایی مردم را انجام می‌دهند

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
محسن
1399/7/2 - 17:32
کرونا بیرحم نیست ... بیرحم کسانی هستند که اگر از آسمان سنگ هم ببارد بر سر تعصبها و عادتهای غلط خود پافشاری میکنند و حتی جان همنوعانشان هم برایشان اهمیت ندارد. همانهایی که به دلایلی که فقط برای خودشان اهمیت دارد حاضر نیستند قبول کنند اوضاع الان استان، کشور و کل جهان مانند قدیم نیست. حاضر نیستند حتی ماسک به صورت بزنند چون فکر میکنند مرگ فقط برای همسایه هست. و حتی به اندازه ... ... فهم و شعور ندارند که حداقل به احترام پرسنل زحمت کش، کم توقع و خسته و از پا افتاده بیمارستانها و مراکز درمانی دستورالعملهای بهداشتی را رعایت کنند و همچنان بسیار حق به جانب و سینه سپر کرده ادامه حیات می دهند. اما بهتر است بدانند حق به جانبی آنها، عدم تعقل، نافهمی و فقدان شعور و انسانیت آنهاست.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.