گروه: اخبار استان خبر: 163487 / تاریخ انتشار : 1399/6/26 ساعت : 01:09

پیش‌بینی شگفت‌انگیز و میلی‌متری مورینیو!

بخشی از اپیزود جدید مستند تاتنهام که در آن پیش بینی دقیق مورینیو از تاکتیک منچستریونایتد در بازی رو در روی دو تیم دیده می‌شود مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در اپیزود جدید از مستند باشگاه تاتنهام که توسط آمازون پخش می‌شود قسمتی از این اپیزود که به یکی از مسابقات تاتنهام و منچستریونایتد در دوران حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت اسپرز اختصاص دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

 

از زمانی که این بخش از مستند پخش شده کاربران در شبکه‌های اجتماعی به این نکته اشاره کرده اند که در جریان صحبتهای مورینیو در رختکن تاتنهام که مشخص است بین دو نیمه این بازی صورت گرفته لحظه‌ای وجود دارد که او تاکتیک احتمالی یونایتد را آنقدر درست پیش بینی می‌کند که در جریان بازی در نیمه دوم حرکتی که او پیش بینی کرده دقیقاً در زمین پیاده می‌شود.

 

 

در این بخش از مستند تاتنهام مورینیو را در حالی می‌بینیم که در رختکن تاتنهام و جلوی یک تابلوی تاکتیکی ایستاده و برای بازیکنانش صحبت می‌کند. او روی تابلو اشاره کرده و می‌گوید زمانی که پوگبا صاحب توپ می‌شود انتظارش این است که با یک پاس قطری زیبا در این فضای خالی مارکوس راشفورد را صاحب توپ کند. مورینیو سپس با دست خود موقعیت احتمالی این حرکت و پاس پوگبا برای راشفورد را نشان می‌دهد.

 

 

مستند در این لحظه کات خورده و به لحظه‌ای از نیمه دوم بازی دو تیم می‌رود که پوگبا دقیقاً از همان نقطه‌ای که مورینیو پیش بینی کرده بود با یک پاس قطری سرضرب و تماشایی توپ را دقیقاً به همان فضایی در پشت مدافعین تاتنهام می‌فرستد که مارکوس راشفورد برای رسیدن به آن از قبل استارت زده است.

 

 

 

کاربران شبکه‌های اجتماعی از دیدن دقت پیش بینی تاکتیکی مورینیو شگفت زده شده اند. این مستند بار دیگر به همه یادآور شده که یک مربی بی دلیل به جایگاهی مثل جایگاه مورینیو دست پیدا نمی کند.

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.