گروه: اخبار استان خبر: 163476 / تاریخ انتشار : 1399/6/25 ساعت : 19:20
درگفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

توهین به پیامبر ناشی از وحشت جهان استکبار از نفوذ اسلام است

فرامرز حسین پور گفت: توهین به پیامبر(ص) به دلیل وحشت غرب از نفوذ اسلام به لایه های درونی حکومت های استکباری آنهاست.

کارشناس و تحلیل گر فرهنگی در گفتگو با صبح زاگرس با محکوم کردن توهین به پیامبر اکرم (ص)،تصریح کرد:توهین به ساحت قدسی حضرت محمد(ص) توسط کوردلان دنیازده غرب کاری را با آنها می کند که شمشیر دو لبه به صاحب تندخویش می کند.

فرامرز حسین پور گفت: جهان استکبار از وحشت نفوذ اسلام به خصوص اتحاد مسلمین و قدرت مندی جبهه مقاومت دست به دامان هر حربه ای می شود.

وی با اشاره به اینکه وجود قدسی پیامبر(ص) نوری است که هرگز خاموش نمی شود،افزود:دشمنان اسلام به خیال خام خود با توهین به مقدسات و ترویج اسلام هراسی،می خواهند این نور را خاموش کنند اما نمی دانند این نور ازلی است و خواست خداوند بر این است که تا ابد خاموش نشود.

حسین پور با تاکید بر لزوم همدلی جامعه اسلامی در برابر توطئه های دشمنان،گفت:استکبار دشمن مشترک همه جهان اسلام است و در همه برهه های تاریخ بر ما ثابت شد که شیعه و سنی،عرب و عجم،سیاه پوست و رنگین پوست فرقی برای آنها ندارد،بنا براین همه مسلمانان جهان باید در استکبار ستیزی نقش داشته باشند.

این کارشناس و تحلیل گر فرهنگی تصریح کرد: این کوردلان از تمام ظرفیت ها برای ضربه زدن به اسلام استفاده می کنند که می طلبد مسلمانان بیشتر از گذشته بصیرت داشته باشند.

حسین پور با ابراز تاسف از همراهی برخی از حکام اسلامی با برنامه های تبلیغی اسلام هراسی غرب،گفت: امروز شاهد هستیم برخی کشورهای عربی مقابل روحیه استکبارستیزی امت اسلامی و در صف دشمنان اسلام ایستاده اند که جای بسی تاسف و تاثر دارد.

وی گفت:پیامبر اسلام متعلق به مسلمین نیست،ایشان پیامبر خاتم همه ادیان الهی است و این نشریه فرانسوی در اصل به تمامی پیامبران و پیروان ادیان الهی توهین کرده است که لازم است همه در این راستا موضع گیری کنند.

حسین پور در پایان گفت:گسترش اسلام و بیداری اسلامی به تمام لایه های درونی حکومت های غاصب و استکباری نفوذ کرده است و پایه های تمامی این حکومت های سست بنیاد و لانه عنکبوتی را در آستانه فروپاشی قرار داده است و طبیعی است در چنین شرایطی دشمنانی که وحشی گری و خون خواری آنها امری اثبات شده است،دست به دامان توهین و ترویج مستقیم اسلام ستیزی و اسلام هراسی شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.