گروه: اخبار استان خبر: 163474 / تاریخ انتشار : 1399/6/26 ساعت : 13:48

نارضایتی مدیر شبکه بهداشت کهگیلویه از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مدارس + تصاویر

مدیر شبکه بهداشتی کهگیلویه گفت: پایش هایی از بخش اعظمی از مدارس شهرستان کهگیلویه صورت گرفت که رضایتی از رعایت پروتکل های بهداشتی در کل شهرستان نداریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد طاهر طیب زادگان رئیس شبکه بهداشت شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با صبح زاگرس در مورد وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان با بازگشایی مدارس گفت: در رابطه با بازگشایی مدارس بر اساس دستورالعمل های بهداشتی گفت: ما از همان روزهای ابتدایی مخالف بازگشایی مدارس بودیم و اکنون نیز در سطح کلان تصمیم برپایی مدارس انتخاذ شده است.

 

طیب زادگان گفت: پایش هایی از بخش اعظمی از مدارس شهرستان کهگیلویه صورت گرفت که رضایتی از رعایت پروتکل های بهداشتی در کل شهرستان نداریم و با ایده آل مد نظر ما بسیار فاصله درند.

 

وی افزود: متاسفانه در هفته سوم شهریور همزمان با بازگشایی مدارس تا کنون مواردی از ابتلای معلمین و دانش آموزان گزارش شده که با وجود شرایط قرمز در شهرستان، زنگ خطر برای بار دیگر در شهرستان به صدا در می آید.

 

 

مدیر شبکه بهداشت عنوان کرد: در راستای بررسی وضعیت اداری در نشستی با دعوت از سرپرست آموزش و پرورش، دادستانی،فرماندار، نیروی انتظامی، وضعیت موجود را به اطلاع آن ها رسانده و تدابیر سخت گیرانه ای لحاظ کردیم.

 

وی اظهار کرد: هم اکنون نیز مجوز های لازم از سوی دادستانی برای تعطیل کردن و بستن هر نهاد، بانک، مدرسه و بنگاهی که موارد بهداشتی در آن رعایت نشود اخذ شده است.

 

طیب زادگان اضافه کرد: آموزش و پرورش نیز برای تامین بسیاری از نیاز های خود از جمله تامین ماسک، موارد ضدعفونی و موارد دیگر با مشکلاتی نیز مواجه است و از کنار این مسئله نیز نمی توان به سادگی عبور کرد که امیدواریم خیرین در این زمینه به مدارس شهرستان کمک کنند تا بتوانیم با همکاری و همدلی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تلاش کنیم.

 

وی ادامه داد: همه ما موظفیم که با توجه به وضعیت شهرستان نظارت های خود را سختگیرانه تر انجام دهیم و از این به بعد به صورت دائمی پایش ادارت و مدیران و کارمندان و حتی آموزش و پرورش و مدارس به صورت رندم صورت می گیرد و همه این سخت گیری ها به خاطر حفظ سلامت مردم و جامعه صورت می گیرد.

 

درادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.