گروه: اخبار استان خبر: 163456 / تاریخ انتشار : 1399/6/25 ساعت : 12:37
وقتی سلامت دغدغه یک شهر می شود:

شهروندان قانون مدار،جامعه سلامت محور/پایبندی لنده ای ها به پروتکل های بهداشتی+تصاویر

شیوع بیماری کرونا باعث شد تا شهروندان به منظور حفظ سلامتی خویش اقدام به رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح جامعه کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، شیوع بیماری کوید19 یا همان کرونا در جهان موجی از اضطراب، نگرانی و وحشت از شدت مرگ و میر ناشی از آن جهان را گرفته است که در ابتدایی ترین ماه شیوع این بیماری قربانیان زیادی را به کام مرگ کشانید.

پس ار بررسی های مختلف و رعایت برخی نکات بهداشتی در حوزه فردی و اجتماعی باعث شد تا میزان فراگیری آن نسبت به  ماه های ابتدایی کمتر شود و شهروندان با شستن به موقع دست ها، ماسک زدن، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از سفرهای غیر ضرور کمی در مدیریت این بیماری برای حفظ جان خود و خانواده های خود همت گماردند.

برخی از شهروندان لنده ای نیز برای حفظ سلامت خود و جامعه با پوشیدن مرتب ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از تماس و دست دادن با همدیگر به کاش آمار این بیماری در سطح شهر کمک می کنند.

صادقی از شهروندان لنده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: اگر من ماسک می زنم ابتدا برای حفظ سلامتی خودم است و دوم اینکه باید به فکر سلامت همنوعان خودمان نیز باشیم.

وی افزود: باید همه شهروندان در خصوص مسائل بهداشتی نهایت همکاری ابتدا با همدیگر و سپس با شبکه بهداشت و درمان و ستاد کرونا در سطح شهرستان داشته باشیم.

 

 

یکی دیگر از شهروندان لنده ای نیز با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: برای داشتن یک جامعه سالم باید همه ما در آن سهیم باشیم و ابتدا باید از خودمان شروع کنیم.

وی افزود: با ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی در ادارات، بانک ها به خصوص در هنگام استفاده از خودپرداز ها و صفوف نوبت دهی درمانگاها و سایر مکان های شلوغ و پرهیز از دست دادن می توانیم به کاهش فراگیرتر شدن این ویروس کمک کنیم.

 
 

یکی دیگر از دیگر جوانان شهرلنده گفت: من ماسک می زنم چرا که به سلامتی خودم و خانواده ام اهمیت می دهیم پس همه مردم باید ماسک بزنن تا یک جامعه سالم داشته باشیم.

وی گفت: همه ما در برابر حقوق همدیگر باید احساس تکلیف کنیم و به  کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در سطح شهرستان کمک کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر امده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.