گروه: اخبار استان خبر: 163448 / تاریخ انتشار : 1399/6/25 ساعت : 08:32
داغ های مجازی؛

انتقاد تند نماینده سابق گچساران و باشت از استاندار و مدیران استان/طعنه تاجگردون به روشنفکر و موحد

نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از عملکرد استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیران استانی انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلامرضا تاجگردون  نماینده سابق گچساران و باشت در  مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود از عملکرد استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیران استانی انتقاد کرد.


وی  با قرار دادن چند عکس از پروژه های نیمه تمام گچساران در صفحه شخصی اش نوشت؛جناب آقای استاندار محترم و مدیران کل استان ،این فقط  چند پروژه در سطح شهرستان گچساران است که کلا تعطیل هستند و همه هم دارای اعتبار بودند.


تاجگردون  در ادامه  نوشته  است:همه این پروژه ها را می توانست در هفته دولت  و یا نهایت تا پایان سال افتتاح کرد.وی همچنین گفته است؛دلتان را خوش کرده اید به آسفالت چند خیابانی که از قیرهای  مجانی سال گذشته  که در مخازن مانده است و  قسمت های از آن را هم نمی توان بیرون آورد.


نماینده سابق  مردم گچساران و باشت  در مجلس شورای اسلامی  افزوده است:درست است کار عمرانی وظیفه دولت است و نماینده کاره ای نیست و شما هم به مردم قول داده اید کارهای گچساران و باشت  را انجام بدهید،اگر کمک خواستید چند نماینده منجمله نماینده های محترم استان که گفته بودند کارهای گچساران و باشت را پیگیری می کنیم از آنها  کمک بگیرید و آنهایی هم که کار نمی کنند به قول معاون محترمتان دمشان را بگیرید و از استان بیرون بیندازید، تا مردم شریف گچساران و باشت  دلسرد نشوند،البته مواظب باشید اشتباهی نیندازید، چون اخیرا می بینم بعضی برای رد گم کردن اشتباهی می گیرند.

 

---
 
انتهای پیام/
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
مهران
1399/6/26 - 02:28
تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف
rateup 1
 ratedown 0
مهران
1399/6/26 - 02:29
تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف
rateup 1
 ratedown 0
سیدرضا موسوی منش
1399/6/26 - 10:07
سلام وقتی یه نفر درست کار میکند اینگونه براش پاپوش درست میکنند آنوقت یه آقای مثل زاکانی نمی دانم از کجا پیدا میشه میاد از قم می‌ره مجلس اصلا ایشان درد قم را می فهمد من از این جا متوجه شدم تاجگردان کار میکرد آن هم صحیح ، چون اگه کار نمی کرد عین بقیه نماینده ها بود الان روی صندلی سبز نشسته و چرت میزد
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.