گروه: اخبار استان خبر: 163426 / تاریخ انتشار : 1399/6/25 ساعت : 07:00
به همت سپاه فتح صورت گرفت:

تامین اعتبار 10 میلیارد ریالی ایستگاه پمپاژ کشاورزی برم الوان +تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بهمئی از تامین اعتبار10میلیارد ریالی ،راه اندازی ایستگاه پمپاژکشاورزی منطقه برم الوان در راستای تسهیل کشاورزی در سال جهش تولید این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نشست بررسی طرح های اردوهای جهادی بسیج سازندگی ناحیه بهمئی با حضور فرمانده این ناحیه و مسئولان اردوهای جهادی به منظور ارائه خدمات متنوع به محرومان و نیازمندان برگزارشد.

در ابتدای این نشست برازش،مسئول بسیج سازندگی بهمئی با اشاره به عملکرد خوب این ناحیه در برگزاری اردو های جهادی در گزارشی عملکرد یکساله گروه های جهادی شهرستان بهمئی را ارائه کرد.

وی تاکیدکرد: همراهی و همکاری خوب بسیجیان در این عرصه باعث شد تا بتوانی در حوزه های مختلف خدمات خوبی به نیازمندان و شهروندان در شهر و روستاهای شهرستان ارائه دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه این نشست با تسلیت ایام حزن و اندوه اهل بیت(ع)گفت:هفته دفاع مقدس را پیش رو داریم،این هفته یادآور دلاور مردی، رشادت و ایثار فرزندان این مرز و بوم بود تا ما امروز در امنیت و آسودگی خاطر به زندگی روزمره ادامه دهیم.

باقر پسنده تصریح کرد:امام حاضر انقلاب کار جهادی را کاری تمیز و اثر گذار که دل محرومان را شاد کند عنوان فرمود و ما باید در این راستا گام برداریم.

وی با بیان اینکه گروه های جهادی ما مسجد محور و جغرافیا محور  هستند،افزود:باید مشکلات هر منطقه جغرافیایی به دست همین تیم های جهادگر شناسایی و پس از بررسی با اولویت بندی رفع شوند.

پسنده خطاب به جهادگران بهمئی گفت:ما باید به سمت کم کردن تنش آبی برویم ،شهرستان ما الآن مشکل کم آبی دارد،باید به سمت کانال کشی و لوله کشی و کمک به مردم در این حوزه گام برداریم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی تصریح کرد:رسالت جهادگر کمک به دولت در همه عرصه هاست، در سالهای اخیر در برخی پروژه ها سپاه پاسداران به کمک دولت شتافت تا کارها بهتر پیش رود.

وی گفت:در همین راستا 10 میلیارد ریال برای ایستگاه پمپاژ آبیاری زمین های زراعی برم الوان تامین اعتبار شد، اعتبار ما آماده است و منتظر تامین اعتبار سهمیه دولت هستیم تا هر چه سریعتر سطح زیادی از زمین های دیم این منطقه از شهرستان زیر کشت محصولات آبی رود.

پسنده با تاکید بر اینکه خدمات گروه های جهادی باید اثر پذیر در جامعه باشند،خاطرنشان کرد:ما در شرایطی قرار داریم که نه جنگ می شود و نه جنگ می کنیم، الان وقت خدمت به مردم به خصوص محرومان جامعه است.

وی افزود:در سیل سال گذشته که کار دولت در خدمت رسانی گره خورده بود ،بسیج با تمام توان و قوا به میدان آمد و مشکلات مردم را حل کرد، در سایر حوادث غیر مترقبه هم بسیج در کنار سایر نهادها خادم مردم بود.

تصاویر تکمیلی خبر:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.