گروه: اخبار استان خبر: 163420 / تاریخ انتشار : 1399/6/24 ساعت : 16:29
با حضور مسئولان صورت گرفت:

بازدید مسئولان شهرستان لنده از پل در حال ساخت روستای وحدت/فرماندار لنده: پیشرفت 60درصدی پروژه پل وحدت با حمایت بنیاد علوی+تصاویر

مسئولان شهرستان لنده امروز و در بازدید از پروژه های عمرانی بخش موگرمون از آخرین وضعیت پل روستای وحدت بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، صبح امروز فرماندار، بخشدار موگرمون، مسئول پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی شهرستان لنده، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج لنده با حضور در محل اجرای پروژه عمرانی پل روستای وحدت آخرین وضعیت این پروژه را مورد بازدید و بررسی قرار دادند.

خدادوست موسوی در این بازدید با اشاره به روند اجرایی این پروژه گفت: در سال های گذشته چندین نفر از دانش اموزان به دلیل عبور از این دره فصلی که در فصل زمستان در حال عبور از دره بودند غرق شدند که با توجه به شرایط موجود و مطالبه مردم ساخت پل ارتباطی وحدت در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: این پل با مشارکت بنیاد علوی و راه و شهرسازی در حال ساخت است که امروز بیش از 60درصد پیشرفت کاری دارد که پیمانکار نیز در حال کار است.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: دهانه این پل به طول 48متر است که تیک ان از جنس فلز است که با احادث این پل علاوه بر رفع مشکلات تردد دانش اموزان و چندین روستا در بخش موگرمون مشکل ارتباطی دلی خیارکار، کوه سیاه و جاده ارتباطی لنده به قلعه رئیسی نیز حل خواهد شد.

تصاویر تکمیلی در زیر امده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.