گروه: اخبار استان خبر: 163418 / تاریخ انتشار : 1399/6/24 ساعت : 15:29
در ادامه رزمایش کمک مومنه صورت گرفت:

توزیع یک هزار پرس غذای کمک مومنانه بین نیازمندان لنده ای+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از توزیع بیش از یک هزار پرس غذای گرم در قالب کمک مومنانه بین نیازمندان شهرستان لنده خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با اشاره به اقدامات خوب این ناحیه در راستای کمک های مومنانه گفت: امروز و در ادامه کمک های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده بیش از یک هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) توزیع شده است.

وی افزود: در همین رابطه گروه های جهادی بسیج دانش آموزی حوزه شهید فهمیده با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در تهیه و پخت این غذا نقش داشتند که در شهرک های سرآسیاب، فجر ومالشیخ توزیع شد.

اسفندیار مختاری تصریح کرد: در مراحل قبلی کمک های مونانه در شهرستان لنده بیش از چهارهزار بسته غذایی با اعتباری افزون بر دو میلیارد تومان توزیع شده است.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان لنده با قدردانی از توزیع کمک های مومنانه توسط سپاه ناحیه لنده گفت: توزیع کمک های مومنانه به همت سپاه ناحیه لنده و کمیته امدادامام خمینی(ره) با تهیه و توزیع غذای گرم برای نیازمندان یک اقدام قابل تحسین است.

موسوی تاکیدکرد: اقدامات خوبی سپاه ناحیه لنده در راستای مکم های مومنانه هم در حوزه توزیع اقلام غذایی و هم ضد عفونی مراکز و معابر در ایام بیماری کرونا داشته است که قابل تقدیر است.

بصیری فرد رئیس کمیته امداد شهرستان لنده گفت: برابر توافق صورت گرفته با فرمانده سپاه ناحیه لنده این هزار پرس غذا در بین نیازمندان و ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.