گروه: اخبار استان خبر: 163415 / تاریخ انتشار : 1399/6/24 ساعت : 14:03

کلانتری از طرح های نیمه تمام عمرانی در یاسوج بازدید کرد + تصاویر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در بازدید از روند اجرایی چند پروژه نیمه تمام عمرانی در شهر یاسوج از مسئولان خواست تا با همت جهادی در تکمیل پروژه ها تلاش کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حسین کلانتری در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر یاسوج، از مجتمع آموزشی 22 کلاسه شهید حاج قاسم سلیمانی روستای مادوان ، یادمان تپه نور الشهدا  ، خانه مطبوعات و چند طرح نیمه تمام و در حال تکمیل عمرانی این شهر بازدید و در جریان روند اجرایی پروژه قرار گرفت.

 

وی در این بازدید، خدمات رسانی مطلوب به روستاهای مهریان، مادوان، بلهزار، گوشه و مزدک  را ضروری ارزیابی کرد و ابراز داشت: سرانه فضای آموزشی، ورزشی، فضای سبز و ...در این مناطق رضایت بخش نبوده و باید تدبیری در این خصوص اندیشیده شود.

 

کلانتری در حاشیه بازدید از مجتمع آموزشی 22 کلاسه شهید حاج قاسم سلیمانی روستای مادوان  گفت : این پروژه در دو فاز به بهره‌برداری می‌رسد که فاز اول مجتمع شامل فضای آموزشی، ورزشی، کتابخانه و نمازخانه تا پایان مهر ماه امسال به بهره برداری می رسد.

 

وی همچنین در این بازدید از روند اجرایی پروژه خانه مطبوعات یاسوج ابراز رضایت کرد و در بازدید از ساماندهی پروژه یادمان شهدای گمنام شهر یاسوج گفت :از تمامی دستگاه های اجرایی می خواهم برای تکمیل این یادمان تلاش کنند و مزد آن را از شهدایی که مدیون آنها هستیم بگیریم چرا که این شهدا از جانشان برای ما گذشتند و کار ما معامله با خداست.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اختصاص 5 میلیارد ریال اعتبار و تزریق 5 میلیارد ریال دیگر به این پروژه از روند اجرای آن اعلام رضایت کرد و گفت :شهدا به عنوان چراغ هدایت جامعه به گردن همه ما حق دارند و انجام این پروژه کوچکترین خدمتی بوده که می‌توانیم برای شهدا انجام دهیم.

 

شهردار شهر یاسوج در این بازدید از آسفالت محور ارتباطی و فضا سازی محوطه یادمان تا 10 روز آینده خبر داد .

 

کلانتری با ابراز رضایت از عملکرد شهردار گفت : میراث فرهنگی به زودی کار نصب پرچم و شرکت برق نیز تا هفته آینده برج های نوری را نصب می کنند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از مجتمع آزادی باقری شهر یاسوج  گفت :این پروژه به عنوان یک مجموعه چند منظوره می‌تواند در خدمات دهی و جذب گردشگر برای شهر یاسوج مفید واقع شود و در استان‌های همجوار چنین مجموعه کامل و بروزی وجود نداشته ‌باشد.

کلانتری اذعان داشت : باتوجه به اتمام این پروژه و با توجه به شرایط در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری از این مجموعه هستیم.

 

---
---
---

خبر در حال تکمیل شدن.....

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.