گروه: اخبار استان خبر: 163412 / تاریخ انتشار : 1399/6/24 ساعت : 15:04

گلایه امام جمعه دهدشت از شهرداری و بنیاد شهید کهگیلویه

وحدانی فرگفت: متاسف و متأثرم که گلزار شهدای دهدشت همچنان با مشکلاتی مواجه است و پدران و مادران شهدا اگر بخواهند لحظاتی را در کنار مزار فرزندشان بگذرانند به علت گرمای هوا نمی توانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه دهدشت در نشست برنامه ریزی بزگداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس شناسنامه و هویت انقلاب و دفاع از دین شرف و انسانیت ماست و انقلاب و اسلام را بیمه کرد و اگر نبود در اقصی نقاط دنیا پرچم لبیک یا حسین برافراشته نمی شد.

 
وحدانی فر گفت: دفاع مقدس اگر نبود و این عزت را به ما نمی داد امروز در مقابل استکبار و عیادی آن نمی ایستادیم.
 
وی اضافه کرد: دفاع مقدس باعث شد به خاطر حضور فرزندان ما در دفاع از کشآور و اطاعت از اما بزرگوار, امام راحل در روز های جنگ فرمودند که برخی از این اصحاب از اصحاب رسول الله هم بهتر اند.
 
حجت الاسلام وحدانی فر گفت: دفاع مقدس یک مکتب است و خروجی آن شهدای عزیز و حاج قاسم سلیمانی عزیز می شود که دیدیم دنیا برای او چگونه متحول شد.
 
امام جمعه دهدشت گفت: اگر امروزهستیم و هویت داریم و جمهوری اسلامی یک طرف میز مذاکره است و بقیه یک طرف این به خاطر دفاع مقدس است.
 
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: امسال شرایط کشور کرونایی است و باید تمام توانمان را بگذاریم و نگذاریم دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود که اگر فراموش شود بسیاری از دستاوردها را از دست خواهیم دادیم.
 
 
وحدانی فر با گلایه مندی از برخی مسیولان گفت: متاسف و متأثرم که گلزار شهدای دهدشت همچنان با مشکلاتی مواجه است و پدران و مادران شهدا اگر بخواهند لحظاتی را در کنار مزار فرزندشان بگذرانند به علت گرمای هوا نمی توانند.
 
 
وی افزود: با پاسگاری های ادارات کولرهای گلزار شهدای دهدشت روشن نمی شود که دختر شهید بنشیند و فاتحه ای برای پدر بخواند.
 
 
امام جمعه دهدشت عنوان کرد: متاسفم که ما پشت میزی نشستیم که به برکت خون شهدا به دست آمده و اما محل گلزار به گونه ای شده که کسی نمی تواند برای دقایقی آنجا به سر ببرد.
 
 
شهدا جانشان را دادند که ما مسیول شدید و عمامه و کت و شلوار بپوشید و پشت میز بنشینید. آن ها جانشان را دادند , ما چه کردیم.
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.