گروه: اخبار استان خبر: 163386 / تاریخ انتشار : 1399/6/23 ساعت : 23:33

سقوط خودروی ۲۰۶ به دره در جاده قلعه دختر کهگیلویه/ حال عمومی یکی ازسرنشینان وخیم است

شب گذشته یک دستگاه خودروی ۲۰۶به دره‌ای در نزدیکی روستای دشت بن منطقه دشمن زیاری سقوط کرد که موجب به کما رفتن راننده و جراحت یک سرنشین آن شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ منطقه دشمن زیاری از توابع بخش چاروسای شهرستان کهگیلویه دارای ظرفیت ها وپتانسیل های بالا در حوزه گردشگری، کشاورزی و اقتصادی است و همچنین باغات لیموی کلات آن بخش زیادی از لیمو ترش شهرستان کهگیلوه را تامین و محصول آن به سایر شهرستان های استان صادر می شود.

 

 منطقه دشمن زیاری از لحاظ زیر ساختی در حوزه های راه، گاز، بهداشت و امکانات روستایی در وضعیت خوبی قرار ندارد و برخی روستاها فاقد امکانات اولیه هستند.
 
 
جاده های منطقه دشمن زیاری مانند سایر جاده های شهرستان کهگیلویه دارای نقاط حادثه خیزی است که می طلبد مسئولان جهت ایمن سازی جاده ها تلاش کنند.
 
 
شب گذشته یک دستگاه خودروی ۲۰۶به دره‌ای در نزدیکی روستای دشت بن منطقه دشمن زیاری سقوط کرد که موجب به کما رفتن راننده و جراحت یک سرنشین آن شد.
 
 
اهالی منطقه اعلام کردند بعد از حادثه بدلیل نبود آمبولانس در این منطقه مصدومان حادثه به وسیله خودروی پراید به بیمارستان انتقال داده شدند.
 
 
در این پرتگاه تاکنون چندین تصادف شدید رخ داد که منجر به فوت ومصدومیت شده است اما هم چنان بی تفاوتی نسبت به استانداردهای جاده های کهگیلویه از سوی برخی مسیولان نگران کننده است.
 
 
روستاهای قلعه دختر, کلات, لیرکک، دشت بن، دشت قاضی، قلعه گل، سرخون، عمارت، دم اشکفت، شیخان و چندین روستای دیگر در منطقه دشمن زیاری فاقد درمانگاه هستند و به گفته مردم تنها درمانگاه قلعه دختر فاقد آمبولانس است که البته این مشکل حل شد و آمبولانسی جهت رفاه حال شهروندان به مرکز بهداشتی و درمانی قلعه ریسی واگذار شد تا دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.