گروه: اخبار استان خبر: 163384 / تاریخ انتشار : 1399/6/23 ساعت : 19:27
صبح امروز:

درگذشت معلم گچسارانی براثر کرونا

یک معلم گچسارانی به دلیل ابتلا به بیماری "کویید 19" از دنیا رفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛حسینی ،رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران در این خصوص گفت: امروز بانویی 42ساله در این بیمارستان بر اثر بیماری کرونا وفات یافتند،وی چند روز اخیر در "آی سی یو" تحت مراقب ویژه بوده و ظاهرا بیماری زمینه ای هم نداشته اند.

وی افزود:این گونه که مشخص شده است این بانوی گچسارانی بیماری زمینه ای همچون دیابت ،چربی ،فشار خون و... هم نداشته و بر اثر درگیری ریه با ویروس کرونا  پیش از ظهر وفات یافته است.

حسینی در ادامه اظهار کرد:این بانو چند روز گذشته دچار تنگی نفس می شوند که جهت مداوا به مراکز درمانی شهرستان مراجعه می کند که در ادامه در بخش اتفاقات بیمارستان شهید رجایی بستری و متعاقبا نیز به بخش داخلی (بیماران کرونایی) بیمارستان منتقل می شود.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران افزود:اگرچه این بانو در این مدت با افت درجه اشباع اکسیژن (زیر 90درصد) هم روبرو که به بخش آی سی یو منتقل می شود که متاسفانه امروز به رحمت ایزدی پیوست.

صبح زاگرس درگذشت این معلم متعهد و نیکوکار را به خانواده محترم ایشان و قاطبه جامعه فرهنگیان گچساران و کهگیلویه و بویراحمد تسلیت می گوید و برای ایشان از درگاه الهی رحمت ، مغفرت و علو درجات را خواهان است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.